Kriss Soonik laieneb

Peagi oma 10. juubeliaastat tähistav Kriss Sooniku bränd, mis on tuntud oma pesudisainide poolest, laieneb nüüd pealisrõivaste turule.

Krissi ammune soov on lisada kollektsiooni särke ja kleite, mida saab kombineerida tootemargi pesukomplektidega. Nii on peokollektsioonis kaks märkimisväärset märksõna: oma kassimustriga kangas ning kihid ehk buduaarist tänavale.

„Sellist sammu pani astuma Jaapani turg, soovides brändilt KRISS SOONIK eelkõige põnevaid pealisriideid. Aasia klient, kes tahab oma esteetikat nähtavaks teha, on väga inspireeriv. Soovime seda võimalust pakkuda ka Euroopas ning nii alustame esimesena RTW kollektsiooni müümist just Eestis,” ütleb Kriss.

10. juubel on parim aeg avastusteks. Pidulik aasta toob palju katsetusi. Põhirõhk on loomingulisel vabadusel ning plaan on uuendada tootevalikut nii palju kui võimalik. See tähendab, et paljud asjad on müügil limiteeritud kogustes.

Kollektsiooni võib leida Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini alalt, Kriss Soonik stuudiopoest Paavli 5/2 ning kodulehelt www.kriss-soonik.com.

Lisa kommentaar