Kadri Kruus esitles kollektsiooni

17. septembril esitles kotidisainer Kadri Kruus industriaalses keskkonnas oma uut elegantset ning šikki kolmeosalist kollektsiooni, mis on inspireeritud vihmast ja sügisest: domineerivad toonid veinipunasest ning sügispilvede tumesinisest erinevate pruunide värvivarjunditeni. Elegantsi ja omapära lisavad eri-ilmelised nahafaktuurid.Naistele suunatud aksessuaariliinis leidub klassikalisi mudeleid, mille muudavad unikaalseks käsitsi tikitud loodus- ja lillemotiivid; praktilisi clutchina kasutatavaid rahakotte; daamilikke, pihta rõhutavaid vöösid ja mugavaid casual-stiilis kotte. Meeste soliidsed weekend-kotid võimaldavad olla härrasmehelik nii argisemas situatsioonis kui ka vaba aega nautides.

Kadri Kruusi uus kollektsioon on müügil kotidisaineri stuudios (Tartu mnt 80K, Tallinn) ning veebilehel www.kadrikruus.com.

Kadri Kruusi kotikollektsiooni esitlusel kõlas tšellomuusika Andreas Lendi esituses. Modellid jumestas Maybelline New York, riietas Kriss Soonik Loungerie, KÄT ning Laskallab.ee.