Kadri Kruus esitleb uut kollektsiooni

17. septembril esitleb kotidisainer Kadri Kruus oma uut kollektsiooni sensuaalse ning flirtiva show’ga. Kolmeosaline kotikollektsioon pakub avastamisrõõmu nii naistele kui ka meestele, konservatiivsema joone austajatele ja ka vabama stiili armastajatele.

_MG_6266-2

Foto: Krõõt Tarkmeel

Naistele mõeldud klassikalisem osa kollektsioonist on sobilik kandmiseks igapäevaselt, kuid kottide omapärane karakter annab võimaluse eristuda, tunda end ainulaadsena ja sättida otse kontorist sõbrannadega kohvikusse või teatrisse.

Kadri Kruusi loomingut on alati iseloomustanud kaasaegne disain, funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid, mida liidavad vanad käsitöötraditsioonid. Esitletavas kollektsioonis on populaarsetele ning klientide poolt armastatud kotimudelitele käsitsi tikitud barokiajastule iseloomulikud loodus- ja lillemotiividega mustrid.

Casual-stiilis kotid sobivad kasvõi rokk-kontserdile, pikkadeks shopingu-päevadeks, lastega mänguväljakul aja veetmiseks ning romantilisteks  jalutuskäikudeks värvikirevates parkides.

Praktilist rahakotti saab  aga kasutada clutchina, mis mahutab kõik vajaliku õhtusteks peotundideks või  seltskonnaüritusteks.

Meestele mõeldud soliidsed weekend-kotid võimaldavad nii argisemas situatsioonis kui ka vaba aega nautides olla alati härrasmehelik ja šikk.

Vihmast ning sügisest inspireeritud kollektsioonis domineerivad veinipunane, sügispilvede tumesinine ning erinevad pruunikad värvid, nagu näiteks  šokolaadipruun, millele lisavad elegantsi ning suurejoonelisust erinevad nahafaktuurid.

Kadri Kruus on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti disainer, keda inspireerib eelkõige nahk kui materjal, milles ta oma töid teostab. Tema looming on muuhulgas tunnustust pälvinud ka Londoni moenädala raames.

Kadri Kruusi uus kollektsioon on alates 18. septembrist müügil kotidisaineri stuudios ja showruumis  (Tartu mnt 81K, Tallinn) ning veebilehel

Lisa kommentaar