Kosmose vallutamine

Eesti esimene techwear rõivabränd Spekter Technologies esitleb TDH-s uute disainerite kuu raames Marsi koloniseerimise ideest inspireeritud rõivakollektsiooni.

Foto: Aivo Kallaste

Juba 1. oktoobril avatakse Tallinn Design House’is uute eesti kaubamärkide väljapanek, kus oma kollektsioon nimega Mars Collection esitleb ka techwear rõivabränd Spekter, mille ambitsioonikatesse plaanidesse kuulub muuhulgas kosmose vallutamine.

„Esimene kollektsioon nimega Mars Collection kajastab meie globaalset ambitsiooni saada esimeseks interplanetaarseks rõivabrändiks. Meie visioon seisneb selles, et esimesed Marsile jõudnud asunikud kannavad eesti brändi Spekter riideid“, väidab ettevõtte disainer ja juht Roxana Spekter.

Spekter positsioneerib end kaubamärgina, mis valmistab tulevikuriideid inimestele, kes pole valmis tegema kompromisse praktilisuse, tehnoloogilisuse ja ilu vahel. Futuristlikud elemendid on kollektsioonis ühendatud klassikalise lõikega, seega sobivad riided nii julgetele linnaninjadele kui ka ülikonna kandjatele.

Esitletavas kollektsioonis on kasutatud põhjamaade sõjatööstuses levinud membraankangaid, magnetlukke, transformeeritavaid detaile, aga ka fluorestsentseid materjale, mis helendavad pimeduses.

Uute eesti brändide näitus jääb avatuks 31. oktoobrini Tallinn Design House’is aadressil Rotermanni 14.

Lisa kommentaar