Kõrbe maagia

Eestist pärit moedisainer Marian Eespäev on valmis saanud uue kollektsiooniga, mis on inspireeritud Sahara kõrbe maagiast.

Uue kollektsiooni loomisel oli Mariani jaoks oluline multifunktsionaalsus, mis väljendub eelkõige domineerivas klassikalises mustas värvis ja külluslikult minimalistlikes lõigetes.

Disaineri sõnul sobivad kogu tema kollektsiooni rõivad kõikjal kandmiseks, kui neid kombineerida õiges koguses aksessuaaride ja meeleoluga. „Minu soov on luua maagiat läbi riiete, millega saab igas olukorras unikaalne välja näha. Hommikul viid koera parki jalutama catsuit seljas ja tennised jalas, miks mitte? Pärastlõunase ootamatu kõne peale vahetad tennised stiletode vastu, haarad huulepulga ja oled spontaanseteks seiklusteks valmis,” loob Marian huvilise silme ette pildi enda loomingu mitmekülgsusest. „Ka trikoo ei pea tingimata ujumiseks olema. Tõmmates sellele peale mustast siidist jaapani kimono, näed hoolimata hommikuni pidutsemist jalustrabav välja.”

Sahara kollektsiooni puhul on tegu justkui järjejutuga Mariani esimesele, muusikast, värvidest ja Ibiza elustiilist inspireeritud peatükile. Seda iseloomustavad erksates värvides unistuste puhkuseks loodud rõivad.

Marian Eespäeva kollektsioonid on mõeldud naistele, kes ei võta end liiga tõsiselt ning suhtuvad ellu mängleva kergusega. Nende olemuses loob tasakaalu edevus ja julge eneseväljendus. Mariani soov on läbi oma loomingu jagada energiat ja maailmavaadet nende naistega, kes usuvad sellesse, et riideid peab olema rohkem, kui primaarne vajadus nõuab.

Marian Eespäeva brändiga saad tutvuda kodulehel ja läbi Instagrami marian.eespaev.

Lisa kommentaar