Kohtumine uute brändidega

Tallinn Design House esitleb Tallinna Loomeinkubaatori programmis osalevate ettevõtete eriväljapanekut. Seekordse eriväljapaneku fookuses on kolm kodumaist brändi: Naked Spirit, Kioko ja Katrin Valgemäe. 

Eriväljapaneku pidulik avamine toimub 4. oktoobril kell 17 Tallinn Design House’is Rotermanni 14. Kõigil on võimalus osa saada põnevast õhtust, kus disainerid toovad teieni brändi loomise lood ning räägivad oma tegemistest lähemalt. Külalisi ootavad avamisõhtul tervitusjook, suupisted ning hinnaüllatused.

Naked Spirit on naisterõivaste bränd, mis ühendab elegantsi, energia ja ilu. Hoolikalt valitud materjalid ja originaalmustrid annavad igale esemele ainulaadse olemuse. Naked Spirit viib sind transformatiivsele teekonnale, kus naise tõeline olemus saab õide puhkeda. Kollektsioon julgustab eneseotsingule ja tuletab meelde, et tõeline ilu tuleb hingest.

Naked Spirit

Kioko mahepuuvillast lasteaia- ja koolilasterõivad on valmistatud kanga- ja õmblusjääkidest. Seda selleks, et aidata lapsevanematel teha lapse- ja keskkonnasõbralikke valikuid, mis kestavad ning mis jätavad loodetavasti ka lastele parema homse. Kioko eesmärk on murda “nagu homset poleks” tarbimiskultuuri. Poesildid on tehtud vanadele tapeedinäidiste, nöörid pärit teiselt ringilt. Pakendamisel kasutatakse üksnes taaskasutatud pakendeid ja materjale. Kioko on aeglase moe bränd, kes lähtub lineaarse majandusmudeli – ostan, kasutan, viskan ära – asemel ringsest majandusmudelist ning nad annavad endast parima, et olemasolevat toodet saaks veel kord või kordi väärindada.

Kioko

Katrin Valgemäe klassikalist maalikunstitehnikat popkunsti, kitši ja campiga vürtsitav kergelt groteskse pinup’iga tooteseeria ammutab inspiratsiooni meedia liialdatud enesekesksusest, kus pikemal vaatlemisel paljastuvad erinevad kihid intrigeerivate narratiividega.

Katrin Valgemäe

Eriväljapanek on tutvumiseks ja ostmiseks Tallinn Design House´is kuni 31. detsembrini 2023.

Lisa kommentaar