Kohtumine disaineritega

Sel kolmapäeval, 11. oktoobril kell 17–20 oled oodatud Eve Hansoni stuudiopoodi (Telliskivi 60a/3, Tallinn), sest disainerid Kadri Kruus ja Eve Hanson on taas ise kohal, et jagada sügisesi moenõuandeid. 

Foto: Erakogu

Eve Hansoni minimalistliku joonega sügiskollektsioonist leiad kvaliteetsetest villakangastest mantleid ja jakke, kõikide lemmikuks tituleeritud pükse ning lisaks erilisemaid tooteid, mida on võimalik endale tellida.

Kadri Kruus pakub sügisvärvides valikut praktilistest Poppydest ja juba kaasaegseks klassikaks saanud kotimudelitest, juurde on võimalik valida erinevaid signatuurrihmasid. NB! Kui sinu kapis leidub mõni Kadri Kruusi poolt disainitud kotimudel, mida oled juba liiga palju kandnud, siis haara see kaasa. Just sellel õhtul saad vahetada vana kasutatud koti unikaalse sooduskoodi vastu, mis kehtib uue koti ostmisel Kadri Kruusi veebipoes www.kadrikruus.com. Sooduskood sõltub tagastatava koti suurusest (väikesed kotid -15%, suured -25%) ehk mida suurem kott, seda suurem on soodustus.

Tule veeda õhtu disainerite nõuannete, värske loomingu ja pisikese mulliga! Kohtumiseni kolmapäeval, 11. oktoobril! Eve Hansoni stuudiopood on sellel kolmapäeval avatud kuni kella 20ni.

Lisa kommentaar