Kohtu andekate disaineritega

Viie päeva vältel leiavad Viru Keskuse esimesel korrusel asuvas ZERO° hüpikpoes aset disainertunnid, mille raames saab kohtuda disainerite endiga. Inspiratsiooni jagavad ning loomingust räägivad lähemalt muu hulgas korduvalt välismaa moemeediasse jõudnud andekas moekunstnik Kätlin Kaljuvee ning Rootsi Äriauhind 2014 noore ettevõtja nominentide hulka jõudnud bränd SWÄRK, mille loojateks on Merily Leis ja Paula Pärnaste.

zero viru-8499 copy

Foto: Martin Saar

Hüpikpood ZERO° disainertundide raames tutvustavad oma loomingut Eestimaine kohvritootja Playluggage, maagiliste siidisallidega tuntust kogunud Kätlin Kaljuvee, nahkehete kunstnik Astrid Rajalo, skandinaavialik kotibränd MERÏKH ning vimkaga meestesärke disainiv SWÄRK.

Viru Keskuse esimesel korrusel asuv hüpikpood ZERO° pakub kuni 9. novembrini suurt valikut kodumaist moedisaini sellistelt brändidelt nagu Uschanka, Tiina by Tiina Talumees, SWÄRK, LÄHEB, kood.ee, samuti on pop-up poes esindatud Kristel Kuslapuu, Liisa Soolepa, Raili Nõlvaku, Pamela Peepsoni ja Triinu Pungitsa looming. Eelnimetatud rõivabrändide valikut täiendavad aksessuaarid moemärkidelt New Vintage by Kriss, Kätlin Kaljuvee, Mare Kelpman, MERÏKH ja Jukocute. Lisaks on kohal MiNU ja Läti brändi One Wolf teksavalik nii meestele kui ka naistele. Moerõivastele ja aksessuaaridele lisaks on pop-up poes võimalik uudistada kodumaise kohvritootja Playluggage erinevaid mudeleid ning looduslike aroomiküünlaid Valhalla Factory’lt. Pop-up poe sisustusele aitas omalt poolt kaasa Eesti mööblitootja Borg.

zero viru-8549 copy

Disainertunnid leiavad aset:

Playluggage 29. oktoobril kella 12.00 – 14.00
Kätlin Kaljuvee 30. oktoobril kella 14.00 -15.00
Astrid Rajalo 30. oktoobril kella 17.00 – 19.00
SWÄRK 1. novembril kella 12.00 – 15.00
MERÏKH 3. novembril kella 17.30 – 19.30

Pop-up pood ZERO° on avatud 9. novembrini Viru Keskuse esimesel korrusel kella 9.00 – 21.00.

ZERO° on Tallinna Loomeinkubaatori esitluskeskkond moe – ja aksessuaaridisainerite loomingule, mis igapäevaselt tegutseb Baltika kvartalis aadressil Veerenni 24.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar