Kodumaine rõivabränd ELLEN RICHARD avas kaasaegse disainipoe

ELLEN RICHARDi uus pood liigub stiililt brändi juurte juurde tagasi ehk põhjaranniku kaluriteküladesse, mida ümbritsevad aja poolt puretud võrgukuurid ja hommikupäikses ärkavad karged liivarannad. Pood astub dialoogi oma asukohas oleva, kunagise Tallinna kalasadama ja kaasaegse Kalaranna keskkonnaga ning pakub omalaadse disainerite “kuurina” uudset väljavaadet tulevasteks eluhoobadeks.

Fotod: Cärol Liis Metsla

Disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar pajatavad oma uue poe ideedest: “ELLEN RICHARD CONCEPT STORE kaasame peale enda loomingu ka kureeritud valikul kaasaegsete disainerite väljapanekut, mida seovad märksõnadena ajatus, vastutus, eetilisus, kui ka isikupärasus, mis neid loojaid Eesti disiainimaailmas esile tõstab. Lisaks ühtsetele väärtustele oleme poe väljapanekus järginud, et disaini saaks omavahel kombineerida ning brändide valikul otsinud sisulise ja visuaalse keele ühtset tervikut. Valikus on rõivad, aksessuaarid, kodutekstiil ja  keraamika. Eesti disainerite täiustamiseks on kõrval ka mõned välismaa nimed ehk uue poega tõmbame püünele ka täiesti uusi tegijaid.”

 

Disainerid, kelle loomingut või koostöid ELLEN RICHARD CONCEPT STORE´st leiab on Hannah Segerkrantz, Liisa Kanemägi, Karl Joonas Alamaa, Brigita Viik, Annika Teder, Janika Sootna, Yume Yume (HOL), PATRICK SOOME, Avola Kunst, C-L-R (USA), Reinhard Plank (ITA), Marily Kõiv, NÜÜD Ceramics ja Robi Agnes (LTU).

 

ELLEN RICHARD CONCEPT STORE asub aadressil Kalaranna 8/12 ning on avatud E-R 11:00-18:00 ning L-P 11:00-16:00.

Facebook
Instagram
Veebileht

Lisa kommentaar