Kodumaine disain jõudis Foorumi keskusesse

Tallinnas Foorumi keskuses avas uksed Mosaic kauplus, mis pakub Eesti disainerite loodud moekollektsioone.

„Meil on hea meel olla linna südames oma klientide jaoks olemas – just õigel ajal, et pakkuda soojade ilmade saabudes vajalikku suverõivastust,“ sõnas Baltika Eesti turuorganisatsiooni Baltman OÜ juht Pille Põldsam.

Naiselikku kandjat rõõmustavad Mosaici kevadsuvises kollektsioonis kaunid lillemustrid, mis leidnud koha nii kleitidel, pükstel kui ka seelikutel ja jakkidel. Uudseks trendiks on harmoneeruvate lillemustrite omavaheline kombineerimine. Eksootilisema nüansi lisavad kollektsiooni õhtumaade stiilsed graafilised lilleprindid, mis oleksid pärit justkui Hiina keisri salongist. Prantsuse Riviera lainele viivad säravad triibumustrid ja merelised värvigammad, mis annavad võimaluse olla elegantne ükskõik millisel rannapromenaadil jalutades. Lopsakad rohelised, julged punased ja kirkad sinised toonid annavad võimaluse särada, samal ajal kui maitsekad halli, beeži ja mustvalge kombinatsioonid pakuvad rahulikku vaheldust kevadsuvisele värvipeole.

Mehed saavad samuti valida nii rahulikumate kui ka säravamate toonide vahel – selle hooaja trendid julgustavad tugevamaid värve omavahel julgelt kokku sobitama. Meeste garderoobist leiab sel kevadsuvel julget kollast, siniseid ja rohekaid meretoone ning ühe põhivärvina erinevates varjundites halli, mis on suurepäraseks fooniks kirkamatele toonidele. Mehelikud ning ajatud triibu- ja ruudumustrite variatsioonid miksituna stiilsete mereteemaliste printidega on Mosaici mehe garderoobis tavapäraselt olulisel kohal.

Mugavad looduslikud materjalid nagu puuvill, linane ja siid annavad võimaluse tunda ennast hästi nii kevadisel kui ka suviselt soojal päeval, samas kui tänapäevased kangalahendused pakuvad kindlustunnet olukordadeks, kus korrektne üldmulje otsustavaks saab.

Mosaic on rahvusvaheline moemärk, mis müügil nii Kesk- kui ka Ida-Euroopa riikides. Mosaic on suunatud ennast väärtustavale naisele ja mehele ning pakub esinduslikke, moodsalt formaalseid ja elegantseid rõivaid nii tööle, puhkehetkedeks kui erilisteks sündmusteks. Mosaic loob kvaliteetseid ja hästiistuvaid rõivaid, arvestades kandjate erineva kehatüübi ja kasvuga. Rõivaid rikastavad hoolikalt valitud kangad, moevärvid ja maitsekad detailid. Kollektsioonide loomisel arvestatakse sellega, et rõivaid oleks lihtne kombineerida nii olemasoleva garderoobiga kui ka tulevaste hooaegade kollektsioonidega.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar