Kodukontoris olemine mugavaks!

Täna nii ja homme naa olukord vajab kindlat telge, mis kõikuvasse nädalasse nauditava mugavuse loob. ELLEN RICHARD’i uus talvine kollektsioon pakub lahenduseks riietust, mis sobib nii koju, kontorisse, kooli kui kohvikusse, olles valmis ruumi ja olukorraga  kohanema.

Üha enam otsivad kliendid rõivast, millega saaks ka kodus mugavalt, ent siiski esinduslikult, tööd ja olelust nautida. Triiksärk on tore küll, aga koduseks kandmiseks ju liiga soliidne. Maikaga videokonverentsil osalemine hüppab omakorda teise äärmusesse. Rõiva uueks mõõdupuuks on saanud kitsa ruumi praemuna romantika, kolleegide, laste, kasside ja muu kaasnevaga.

ELLEN RICHARD’i uus kollektsioon on valmistatud taolisteks UNI-HETK päevadeks, mille programm on jooksvas muutuses ning kohanemisaeg lühike. Valikus on elegantse välimusega orgaanilisest puuvillast dressid,  hommikumantlid, pehmest tencel kangast peale-viske särkpluusid ja kleidid, mis istuvad ühtmoodi hästi nii tänaval kui ka kodus. „Lohva ja formaalne on kaasaegse eluviisi vajadus. Rõiva tegumoelt oodatakse etiketiülest ujumist ja n-ö kadunud pusletüki fenomeni, mis täpselt õigesse kohta sobitub, “-  kommenteerivad Ellen Richardi disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar hetke olukorda rõivamoes. “Meie talvise kollektsiooni eesmärk on kandjatele pakkuda lihtsaid ja  praktilisi lahendusi – võtab Kristi Pärn ideed kokku.”

ELLEN RICHARD’i uue kollektsiooniga saab tutvuda brändi stuudiopoes, Telliskivi 60A, veebipoes ellenrichard.com ja edasimüüjate juures.

Lisa kommentaar