Kleidid haaravad teatrilava

Perit Muuga, kes 2014. aasta Tallinn Fashion Weekʼil tituleeriti avapäeva üllatajaks, esitleb sel neljapäeval, 26. märtsil teatris NO99 oma kevad- ja suverõivaste kollektsiooni “All mine”.

_O1A9545

Foto: Anete Palmik

Kollektsioon pakatab hüpnotiseerivatest lillemustritest, elegantsest pitsist ning kevadistest erksatest värvidest ja lummavalt mahedatest beežidest ja hallidest toonidest. Esitlusele tulevad ka tõelistele kuningannadele sobivad ruumiliste lilledega kaetud kleidid. Kollektsioon koosneb ainueksemplaridest, mida Perit näitas London Fashion Weekʼil, ning samas on ka palju uut loomingut. Kokku jõuab moehuviliste ette 56 komplekti.

_O1A8717

 

Periti loomingust õhkub enesekindlust ja müstilist muinasjutulisust. Seda iseloomustavad ürgnaiselikud lõiked, efektsed kangad ja uudsed ideed. Periti loodud rõivaid kandes tunned end kui peategelane mõnest salapärasest jutustusest.

Periti uus kollektsioon “All mine” räägib loo veetlevast isekusest. “Astu iseenda imede aeda ja ole ümbritsetud kõige lummavamatest lilledest ja looduse värvidest. Lase lahti oma mõtetest ja astu uude reaalsusesse,” kommenteerib Perit.

_O1A9004

 

Pärast showʼd on võimalik kohapeal kõiki kleite proovida ja osta.

Kollektsiooni “All mine” esitletakse 26. märtsil algusega kell 18.00. Üritusel kostitab moehuvilisi oma hurmava häälega Teele Viira.

Soovi korral saab broneerida laua tervele seltskonnale: kohvik@no99.ee või tel 6605051.

Üritus on tasuta!

Lisa kommentaar