Klassikaline värvikooskõla

Sügisese moe- ja kontorihooaja juhatab Monton sisse kapselkollektsiooniga Black&White. Nagu nimigi vihjab, nii on sel korral kollektsiooni keskmes kaks vastandlikku värvitooni – must ja valge. Uuel sügishooajal, mil ka rahvusvahelistes trendides need kaks baastooni domineerivad, loovad must-valged kombinatsioonid väljapeetud ja ajatu, kuid samas siiski kaasaegse üldilme.

montons

Fotod: Kertin Vasser

Montoni peadisainer ja moeauhinna Kuldnõel nominent Hanna Haring tõdeb: „See klassikaline värvikooskõla on alati moes. Samas annab nende kahe vastandliku tooni kasutamine selgelt edasi ka Montoni kui moebrändi duaalsusprintsiipi.“

montonsss

 

Black&White kollektsiooni rõivad on omavahel kergelt kombineeritavad, need järgivad hetketrende, aga sobituvad imelihtsalt juba olemasolevasse garderoobi. Mänguliste lõigete ning kontrastsete materjalide koosluses võib kasvõi kosmost vallutada. Lisaks taevaruumist inspireeritud elementidele on kollektsioonis märgata ka aasialikke mõjutusi lõigete ning erinevate graafiliste trükimustrite näol.

Montoni kapselkollektsioon Black&White on alates 9. augustist müügil Montoni esinduskauplustes üle Eesti ja veebipoes andmorefashion.com.

Loovjuht Anne Vetik
Fotograaf Kertin Vasser
Produtsent Aleksandra Žeregelja
Stiil Kärt Hammer
MUAH Ellen Walge
Modellid Alina ja Neena
Montoni imagofotod on pildistatud Tõravere observatooriumis.

Lisa kommentaar