Klassikaline ilu ajaloo võtmes

Mammu Couture tõi lavale küllusliku kleidivaliku, mille fookus oli seatud pastelltoonidele ja lilletikanditele. Elegantsetele naistele suunatud rõivakollektsioon on saanud inspiratsiooni eelmiste sajandite naiselikest ideaalidest ning klassikalisest ilust ajaloolises võtmes.

Tallinn Fashion Weekil esitletud kollektsioon tõi lavale nii valiku suviseid kleite ja seelikuid kui ka kõrgmoodi, mis on mõeldud pidulikeks sündmusteks. Keskseks temaatikaks on eksklusiivsed ja käsitööna valminud rohkete elementidega 3D pitsid, kontrastide võlu, lendlevad kangad, taljesse töödeldud lõiked, puhvis varrukad ning kohevad seelikud, mis on saanud juba Mammu Couture loomingule omaseks nn signature look-iks.

Femme kogus peale moeetendust muljeid

Meelis Krik, jumestuskunstnik: “Mulje on suurepärane, fantastiline, Mammu ületas, nagu alati, iseennast. Midagi vana, midagi uut – natuke 20ndate konservatiivset vaimu, samas ka natukene slaavi glamuuri. Just seda kulub argiellu väga ära.Hästi ilus, läheks kohe teist korda ka vaatma!

Argo Kasela: “Tõeliselt hiilgav eksklusiivne käsitöö, mis on tegelikult väärt hoopis rohkem tuhandeid, kui kleit maksabki. Hindamatu töö. Kollektsiooni võlu seisneb selleski, et esitletud meistritööd on ka väga kantavad, olles samal ajal nii kõrgmood kui praktiline mood, kaks ühes.”

Marju Karin, modell:  “Need kleidid, mida kandsin, on minu kleidid, mulle tehtud, ma käin nendega veel mitu-mitu korda. Naine tunneb end kohe kuningannana, kui  ta midagi nii paljude pärlitega selga paneb. Ma ikka armastan ilusaid asju ning kannan printsessikleite hea meelega ka tavaelus.”

Lisa kommentaar