Kirkad värvid ja lõbusad leemurid

Moebränd Monton tutvustas Tallinn Fashion Weekil kollektsioon #nofilter, mis tõi lavale kirkad värvid ja lõbusad leemurid. Oma kollektsiooniga julgustab Monton inimestes leidma inspiratsiooni ebatavalisest ning jääma iseendaks. Provotseerivalt väljendasid seda rohked hashtag´id, mille üleskutsed lõid kaunitele disainidele sportliku kontrasti.

Montoni kollektsioonis kohtusid kaks vastandpoolt, mis tekitasid koos kauni sümbioosi. Kollektsiooni esimene osa tõi lavale tõelise mustrimöllu ja erisugused loomad, keda võis leida üllatuslikest kohtadest. Lilled kohtusid triipudega, kirkad värvid eksootilise sebramustriga, pehmed kunstkarusnahad graafiliste putukate ja ilutsevate hirvedega. Tugevad värvilised mustrid särasid julgelt nii kleitidel, kraedel kui ka meeste pintsakutel. Põrkuvate mustrite uudne ja silmapaistev kombinatsioon oli omakorda stiliseeritud rohkete romantiliste detailidega. Uhked värvilised pitskraed, tüllist mansetid ja õmmeldud embleemid lisasid modernsele eklektikale viimase lihvi. Viimastel aastatel moelavadel paljunähtud pits oli seekord eksponeeritud sensuaalselt, jõudes lavale sokkide, retuuside ja bodydena.

Moeetenduse teise osas tutvustas Monton oma limiteeritud erikollektsiooni Talented, mis on Montoni kollektsiooni kõige julgem ja silmapaistvam osa. Lava vallutas nostalgiliselt värske denim, mis sellel hooajal on tegemas tõelist comeback´i ja seda kõikvõimalikes tootegruppides. Teksat on näha sinisest fuksiaroosani. Kollektsioonis on mängitud kanga omadustega – rebitud ääred, erinevad pesud ja värvivarieeruvused. Teksakanga karmi loomust pehmendasid pastelsed helesinised ja roosad toonid, materjalidest õrn pits ja rohke tüll.

Lisaks teksale aga olid laval õhtu kõige ootamatumad tegelased – rõõmsameelsed leemurid, kes olid esindatud läbi digitaalse prindi või tikandi. Just needsamad leemurid olid seekordse kollektsiooni loomise inspiratsiooniks. Jälgides nende väljendusrikast ilmet, maailma kõige naljakaimat saba ja liikumisviisi, on võimatu jääda tõsiseks. Nende elujaatav vibe ja mänguline olemus toob rõõmu meie põhjamaistesse hallidesse päevadesse ning aitab meilgi ennast julgemalt väljendada.

Montoni Talented erikollektsioon on müügil e-poes andmorefashion.com ja valitud jaepoodides Eestis.

Lisa kommentaar