KiRiVOO lansseeris sügiskollektsiooni

Mahemoe bränd KiRiVOO lansseeris uue elegantse ja ajatu mahemoe kollektsiooni SuSi, mille esimodelliks on kaunis näitlejanna Ingrid Margus. Kollektsiooni lookbook’I näeb siit.

KiRiVOO_SuSi_Ingrid-Margus

Fotod: Mardo Männimägi

Kollektsiooni loomingu taga on brändi asutaja Ines Karu-Salo ja andekas noor moedisainer Liisi Tui. Liisi sõnul on SuSi kollektsioon inspireeritud põhjamaa hingest ja Eestile nii omasest hallist värvist, mis saadab eestlasi igal aastaajal. Ines lisab, et Liisi töö paistab silma naiseliku ja julge käekirja tõttu, mis sobib hästi kokku sellega, mida ootavad KiRiVOO kliendid. Loodan, et meie hea partnerluse tulemus teeb paljud õnnelikuks.

KiRiVOO_SuSi_Ingrid

 

KiRiVOO SuSi kollektsiooni kuuluvad originaalsete tikanditega kaunistatud kleidid, seelikud, pluus ja jakk, mis on valmistatud keskkonnasõbralikest kangastest nagu orgaaniline puuvill ja bambus. Liisi Tui on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala ja oma loominguga silma paistnud ERKI moeshow´l.

KiRiVOO_SuSi_IngridM

 

KiRiVOO SuSi ja Apolline kollektsioonide avalik esmaesitlus toimub sel sügisel Tallinn Fashion Week’il,

KiRiVOO brändi esimest ajatut kollektsiooni Tähk, mille disainis Teele Koel ja mida on võimalik veel tänagi endale soetada, esitleti London Fashion Week raames 2017. aastal. KiRiVOO kliendile meeldib elegantne, eriline ja eksklusiivne riideese, mida kanda on uhke ja hea. KiRiVOO naisterõivad on toodetud eetiliselt ning naha- ja keskonnasõbralikest kangastest. KiRiVOO pakub korraga nii mugavust kui eksklusiivsust – riideid, milles suure tõenäosusega keegi teine vastu ei jaluta. KiRiVOO peab oluliseks jääke minimeerida, mistõttu ei tehta ka hooaja lõpu allahindlusi. Veebipoe tellimused täidetakse ruttu, kuid enamasti tellimusepõhiselt ja tootes kvaliteediga, mis on kõrgmoe brändile omane. Seejuures hoides hinnad mõsitlikuna. KiRiVOO peab väga lugu oma kogu meeskonnast, mistõttu on läbipaistev partneritest kõneledes – kõige selle kohta leiab rohkem infot KiRiVOO.com veebipoest. 

Lisa kommentaar