Kirill Safonovi kevadine helgus

Kirill Safonov pani Tallinn Fashion Weeki esimesele päevale helge punkti, tuues moelavale Eesti kevadest inspiratsiooni saanud loomingu.

Kollektsioon kannab nime “Kevadine meri” – see on täis puhtust, lakoonilisi mustreid ning pastelseid ja külmi värvitoone, mida Eestimaal kevaditi näha saab. Kirill Safonovi sõnul toovad pastelsed toonid esile naiste jume ning muudavad selle klaarimaks. “Inspireeru loodusest: kanna heledat ja pastelset rõivast ning kaunista seda pisikeste detailidega nagu näiteks pungadega kevadiselt kirsipuult,” soovitab moelooja. “Toogu minu uus looming teie kõigi ellu kevadist värskust ja andku lootust helgesse tulevikku.”

1. mail  avas Kirill Safonov  oma moeillustratsioonide ja -fotode näituse. Näitust saab vaadata ajaloolises hoones aadressill A. Weizenbergi 22, kus praegu tegutseb imearmas kohvik Katharinenthal. Näitusel on esindatud moedisaineri kavandid ja pildid viimastest kollektsioonidest. Näitus jääb avatuks 1. septembrini ning sissepääs kohviku peauksest. Minge ja nautiga imemaitsvaid hõrgutisi koos imeliste joonistustega.

Lisa kommentaar