Kirglikult mereline piraat Alvilda

7. mail, esitles Oksana Tandit oma värsket kevadsuvist kollektsiooni “Piraat Alvilda”. Sportlikult elegantse moekollektsiooni esitlust täiendasid sütitavad flamenkonumbrid tantsustuudiolt Arte Flamenco, mis koos esitletud kollektsiooni merehõngulisusega viisid lummatud publiku otseteed mereäärsesse suvemelusse. Kollektsiooni osana sai Oksana Tanditilt kleidi ka maailmas ainulaadne MINI, mis rüütati võluvatesse mummudesse.

„Tänan südamest kõiki, kes eile kohale tulid ning loodan väga, et kollektsioon inspireeris teid endale uut kevadsuvist lemmikut garderoobi valima. Mul oli kollektsiooni valmimisel õnn koostööd teha suurepäraste partneritega, tänu kellele sai loodud kogu see mereline ilu, mis teid nüüd ootab,“ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tanditi seekordne kollektsioon on inspireeritud viikingite legendaarsest naiskaptenist ja piraadist Alvildast ning mereteemat leiab sealt rohkesti: valge-sini-punasest moodsast värvigammast ankrumotiividega nööpideni. Käsitööna Eestis valminud kollektsiooni ilmestavad Oksana loomingule iseloomulikud selgelt väljajoonistunud siluetid, puhtad värvid ja kvaliteetsed materjalid Euroopa kangatoodete paremikust: täissiid, šifoon, organza, buklee, puuvillane pits ja peen villane krepp. Uus kollektsioon ühendab endas kõrgmoele omase tipptasemel disaini ja viimistluse, olles ühtlasi väga kantav kosmopoliitse eduka naise igapäevaelus.

Komplekte täiendasid Tanel Veenre ehted.

Oksana loominguga saab tutvuda tema esindussalongis Tornimäe 5.

Lisa kommentaar