Kevadtuulest suvesoojani

Nädalavahetusel toimunud Viru Keskuse moefestivalil FIBIT lõi laineid stilistide Johanna Eenma ja Marion Laeva moeparemikku koondav etendus „Kevadtuultest suvesoojani”.

Eesti Laulu finalist ja I Wear* Experimenti kaunihäälne solist ning moetoimetaja Johanna Eenma leiab, et kevadsuvist garderoobi valides võiks julgeda tavapärasest rohkem katsetada. „Kevad on õidepuhkemise aeg ning inimesed võiksid end aeg-ajalt üllatada, proovides ka midagi enda jaoks seni tundmatut,” rääkis Johanna. Näiteks võiks alustada sellega, et kanda musta asemel rohkem värvilist. Ise plaanib alati stiilne Johanna võtta viimast selle hooaja ühest suuremast moetrendist ehk kulottidest. Ja kes veel ei tea, siis need on midipikkuses laia lõikega püksid.

Kui kevadsuvise garderoobi täiendamiseks vahendeid napib ja saad endale lubada vaid ühe asja, soovitab Johanna panustada varrukateta mõnusalt langevasse midikleiti. „Seda saab väga mitmekülgselt stiliseerida, panna näiteks pluus peale või alla, kanda kevadjaheduses pükstega ning samas õhtuseks ürituseks ehetega üles vuntsida.” Johanna enda lemmikesemed on kevadel ja suvel tossud ja kleit: „Kohe, kui lumi ja jää on läinud, tõmban need selga-jalga, sukapükse ma väga ei armasta. Ma ei välistaks saabuva hooaja garderoobist tegelikult esmapilgul ühtegi asja, kõik oleneb alati kandja leidlikkusest ja asjade kokku sobitamisest. Kui midagi väldiksin, siis oleks see ilmselt soov välja näha nagu iga teine Instagrami piff,” julgustas Johanna lähtuma riietumisel oma isikupärast.

Johanna Eenma ja Marion Laeva stilistikäekirja näete allolevast galeriist, mis toob teieni Viru Keskuse poodide moeparemiku.

Lisa kommentaar