Kevadiselt magus moedessert

Diana Arno tõi moenädala lavale pastelltoonides kollektsiooni, mis kosutas hallidest ilmadest väsinud hingi kevadise moedesserdiga. Diana uut loomingut iseloomustab mitmekesisus, kollektsioonist võib leida nii pitsi, ülimalt naiselikke kleite ja kašmiirmantleid kui ka pükskostüüme ja sportlikku stiili.

„Meie uus kollektsioon on magusa alatooniga ja kasutatud on hooaja kõige trendikamaid pastelltoone: lavendel, piparmünt, õrnroosa, taevasinine, valge,” selgitab Diana. „Oma värskeimat loomingut serveerides loodan, et see toob iga moegurmaani näole mesise naeratuse. Täpselt sellise, mis kaasneks näiteks vaarikasorbeti või sefiirikorvikese nautimisega. Samal ajal ei anna see hilisel õhtutunnil ühtegi kalorit, ” kommenteerib disainer.

Diana Arno 2017. aasta esimeses kollektsioonis on esindatud lai valik ülimalt naiselikke kleite, mida kaunistavad sensuaalne pits ja õhulised rüüsid. Kollektsiooni romantilist poolt tasakaalustavad aga minimalistliku disainiga kašmiirmantlid, püks- ja seelikkostüümid ning sportliku siluetiga kleidid. Peale selle trendikad põnevate aplikatsioonidega dekoreeritud pükstükid, gobeläänkangast tagid ja palju muud, mis lisab rõõmu tänapäeva kiire rütmiga sammu pidava (kuid siiski unistada julgeva) naise ellu.

Lisa kommentaar