Kevadised moevalikud

No nii, tänaseks peaks isegi kõige suurem skeptik olema veendunud, et kevad ongi siin! Või kuidas muidu selgitada kogu seda päikesepaistet, märtsikellukeste uputust ja vastupandamatut soovi oma garderoobi uuendada?

Femme tegi garderoobi sisu renoveerimise natuke lihtsamaks, sest valisime Sinu jaoks välja kuus riideeset ja stiili, mida sel kevadel kindlasti proovida võiksid.

Jumpsuit. Juhul, kui Sa pole kõigi nende eelnevate hooaegade jooksul ikka veel jumpsuitile võimalust andnud, siis nüüd on küll tagumine aeg seda teha. Leia enda kehatüübile sobivaim variant ja veendu, et tegemist on vägagi universaalse riideesemega. Viksi ja viisakama lõikega mudel sobib kenasti kontorisse, lillemustri ja vabama lõikega jumpsuit on ideaalne välikohvikus mõnulemiseks või rannapromenaadil patseerimiseks ning glämmimast kangast ja julgema lõikega variant on ideaalne õhtuseks diskotamiseks. Šiki jumpsuiti leiad siit.

jumpsuit

Pits. Anna sel kevadel pitsile võimalus tõestada, et tegemist ei ole üksnes materjaliga, millest sobib maani valgeid pulmakleite või pidulikke õhtutualette valmistada. Usu, tegelikult saab pitsi kanda ka ilma smokingus kaaslase ja pulmakellahelinata. Suurema mustriga ja mitte nii ülipiduliku väljanägemisega pits on kevadhooajaks imekaunis materjal. Kanna alla põlve pikkusega pitsseelikut koos lihtsamalõikelise pluusiga näiteks tööl. Lühema lõikega pitskleit on ideaalne sõbrannadega kohvitamiseks. Asjatoimetuste ajamiseks ja maksimaalseks mugavuseks miksi aga pitsilist pluusi teksade ja tennistega. Pitsilise seeliku leiad siit, pitsist kleidi siit ja pitsilise pluusi leiad siit.

pitskleit

Pesu. Alati, kui leiad väiksemagi põhjuse ilusasse pesusse investeerida, siis tee seda! Kaunis pesu on tõeline ego-booster ning boonusena pakub see suuremat sorti silmarõõmu ka Sinu lemmikhärrale. Moodsa pesu leiad siit.

pesu

Võrgutavaid aksessuaare leiad siit ja siit.

akssess

Trikoo. Viimaste aastate trikoo-mood on nii kihvtiks läinud, et hea meelega kannaks trikood 24/7. Kolikski ära Miamisse või siis kannaks triksi karupükste ja maavillase kampsuni all. Aga varsti-varsti on ametlikult käes aeg, kui terrassil või rõdul saab esimesi päikesekiiri püüda ja siis edasi vamos a la playa! Niisiis sukeldu aegsasti trikoode kirjusse maailma: seikle värvide, piltide, paelte ja väljalõigetega ning leia endale just see kõige sinulikum triks! Aga! Ära päikesekreemi unusta ja päikesega liiale mine ‒ ohutus ja terve nahk ennekõike! Änksad trikood leiad näiteks siit ja siit.

trikoo

Põnev kudum. Jah, me kõik unistame soojadest päevadest, mil on põhjust rannarõivad selga tõmmata, aga me kõik teame ka liiga hästi, et kodumaist kevad-suve ei saa üksnes bikiinides mööda saata. Vahel (tegelikult isegi liiga tihti) tahaks midagi mõnusat ja sooja selga tõmmata. Jahedateks päevadeks tasuks muretseda endale kihvt ja mugav kudum. Femme soovitab Sul panustada asümmeetrilisse või ülevõlli keeratud lõikesse ning mõnusalt pastelsetesse toonidesse. Laiade varrukatega kampsuni leiad näiteks siit.

varrukad

Bardot-lõige Sel kevadel lihtsalt EI SAA mööda bardot-lõikelistest pluusidest ja kleitidest. Ja miks peakski! Tegemist on ju ühe äraütlemata ilusa ja naiseliku lõikega! Bardot-lõikelise pluusi leiad siit ja bardot-lõikelise kleidi leiad siit.

bardotkleit

bardotpluus

Niisiis, naudi kevadet ja tee julgeid moevalikuid!

Lisa kommentaar