Kevadine Tallinn Fashion Week toimub uuenenud viisil

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week teatab, et 5. – 6. mail Kultuurikatlas toimuma pidanud sündmus toimub ülekandena veebi vahendusel.

MammuCouture_TiinaAnnamaa

 

Lähtuvalt endiselt riigis kestvast eriolukorrast suurüritust me praegusel ajal korraldada ei saa, seega viime Kultuurikatlas toimuma pidanud kevadise Tallinn Fashion Weeki veebi üle. Sündmuse kuupäevad ja osalevad disainerid jäävad samaks ning ülekannet saab jälgida Elu24 portaali Tallinn Fashion Weeki erilehel SIIN.

“Väga palju on juttu sellest, et toetame kõike kodumaist – nüüd on viimane aeg vaadata kodumaise rõivadisaini poole. Kõik armastavad eestimaist sõnades, nüüd on aeg tegudeks. Unustage kiirmoeketid ja külastage Eesti disainerite veebipoode, saate kindlasti nii mõnegi positiivse üllatuse osaliseks,” ütleb Tallinn Fashion Weeki algataja ja korraldaja Anu Kikas, et just praegu on õige hetk toetada kodumaist disaini.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki Kultuurikatlas ärajäämise ja tagasiostudega seotud tingimuste kohta leiab informatsiooni Piletilevi kodulehelt Tallinn Fashion Weeki ürituse infost.

Kõigil, kes soovivad toetada Tallinn Fashion Weeki, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm Piletilevi lehel SIIN.

Tallinn Fashion Weeki programm

Teisipäev 5. mai kell 18.00
Tim Bluz, Katrin Aasmaa
Alexanderling, Mammu Couture
Tallinn Design House, Kirill Safonov

Kolmapäev 6. mai kell 18.00
Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui
Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre
Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar