Kevadine prillimood

Moepublikule esitleti eile värsket prillimoodi kombineerituna kolme erineva rõivastiiliga nii naistele kui meestele: igapäevane vabam stiil kombineeris Reet Ausi kodumaise teksamoe Pepe Jeansi urbanistliku stiili ning Uncle Paul trendikad jalanõud, safaristiil viis reisima Oksana Tanditi ning Tom Tailori rõivastega ning klassikaliselt väljapeetud stiil mängis mustvalgete kombinatsioonidega Oksana Tanditilt ja Guessilt.

Mitmed maailma nimekad prillibrändid tulevad just nüüd välja oma legendaarsete mudelite uusversioonidega, aga näeme ka uute põnevate prillikujude võidukäiku ümmargustest huultekujuliste ja kassisilmadeni.

Värvigamma peaks rõõmustama väga erinevate eelistustega kandjaid, kuna moes on taas nii klassikaline must ja pruun kui ka trendivärvid roheline, lilla ja sinine ning ka sädelevad kulla- ja hõbedatoonid.

Prillimoes kohtame sellel hooajal palju põnevate materjalide ning innovaatiliste tehnikate kasutamist, olgu selleks siis sametist või karusnahksed detailid, poolvääriskivide lisamine või hoopis põneva graffiti-tehnikaga tekitatud värviefektid raamidel.

Esitluse stilistika tegi moelooja Oksana Tandit ning värske kevadise prillimoe tõid vaatajateni kaunid modellid Arkadi ja Anastasia (AL Model Management). Meigid ja soengud valmisid Lana Vallo käe all.

Lisa kommentaar