Kergus, pehmus ja mugavus

Eile õhtul startis Tallinn Fashion Weeki põhiprogramm, mida alustas Marilin Sikkal, kelle disainikeelt juhivad elujaatav suhtumine ja liikuv elustiil. Disaineri loomingu võtmesõnadeks on kergus, pehmus ja mugavus ning värske kollektsiooni raames jõudsid moelavale puuvillafliisist dresskleidid ja pükstükid, samuti hele teksamaterjal. Sikkali eesmärgiks on suunata inimesi end julgelt väljendama ning seega saatsid sportlikke rõivaesemeid efektsed, 80ndate stiilis soengud.

Marilin Sikkal püüab läbi oma loomingu anda selle kandjale võimaluse saada osa ideaalsest elustiilist. “Kujuta ette, et saad terve päeva vältel teha just seda, mis sulle meeldib –ja nii iga päev,” kirjeldab disainer oma mõtet. “Hommikul tõmbad selga MARI mõnusa pükstüki, tervitad päeva, võimled, naudid hommikusööki ja oled hetkeks. Sellele järgneb kerge veeprotseduur ning imeline päev jätkub tööalaste toimetustega.” Just seepärast leiab MARI värskest kollektsioonist pehmed ja naturaalsest kiust tooted, mis annavad kandjale võimaluse olla tema ise, pakuvad turvatunnet ning loovad valmisoleku algavaks päevaks. MARI rõivad on mõeldud kandmiseks hommikust õhtuni, nii kodus, tööl kui üritustel, ja annavad omapoolse panuse sellele, et kandja leiaks elus tasakaalu.

Disaineri kodune stuudio asub Nõmmel Harku tn. 23 . Aeg tuleks eelnevalt kokku leppida tel. 56-654525 või kirjutada mari@mari.ee

Lisa kommentaar