Kaubamärk Ivo Nikkolo tähistab 20. juubelit

Sellel aastal tähistab armastatud kodumaine disainerbränd kahe kümnendi möödumist hetkest mil Ivo Nikkolo märki kandvad rõivad esimest korda moelavale jõudsid.

Ivo Nikkolo disainimeeskond otsustas tähistada Eesti ühe pikaaegsema moebrändi pärandit erikollektsiooniga “Ivo Nikkolo 1994”, mida esitleti esmakordselt eile, 2. oktoobri õhtul Ivo Nikkolo Tallinna esinduspoes Suur-Karja 14.

“Selle märgilise tähtsusega kollektsiooni loomiseks otsustasime minna korraks ajas tagasi, brändi sünnihetkesse 1994. aastal ning vaadata värske pilguga otsa sellele algupärasele disainervisioonile, millest Ivo Nikkolo kaubamärk sündis,” avas loomeprotsessi Ivo Nikkolo turundusjuht Janne Laik. Sellesse protsessi kaasas Ivo Nikkolo loovmeeskond ka Eesti Kunstiakadeemia noored disainerid ning sündis erikollektsioon “Ivo Nikkolo 1994”, mis loodud soovist väärtustada suurepärast, ajas kestvat moedisaini.

“Tänapäeval on hakatud üha enam hindama omanäolist ja kvaliteetset moedisaini, mis küll hingab moesuundadega ühes rütmis, kuid asub nendest väljaspool – hea disain ja ka hea moedisain on ajas kestev ega kaota oma väärtust,” sõnas Laik, lisades: “Meie silmis kannab “Ivo Nikkolo 1994” kollektsioon endas eriti ehedal kujul selle armastatud disainerbrändi aegumatut käekirja ja olemust – väljapeetud, enesekindel ja intelligentne. Just nagu ka naine, kes Ivo Nikkolot kanda armastab”. Erikollektsioon on juba täna kättesaadav Ivo Nikkolo kauplustes – esinduspoes Suur-Karja 14 ning Tallinnas Viru, Rocca al Mare ja Kristiine kaubanduskeskustes ning Pärnus Rüütli tn. 18. Ivo Nikkolo kaubamärk on esindatud Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ning alates sellest sügisest ka Hispaanias, Tenerifel. Samuti saab Ivo Nikkolo brändi toodetega tutvuda veebipoes: ivonikkolo.andmorefashion.com.

Ivo Nikkolo kaubamärk loodi 1994. aastal ning see on saanud kahe kümnendi jooksul tuntuks kui üks unikaalsemaid ja kvaliteetsemaid kodumaiseid disainerbrände, mille moepärandisse on läbi aegade panustanud erinevad andekad Eesti moeloojad, alustades Ivo Nikkolost, Xenia Joostist kuni tänaste disainerite Eve Hansoni ja Britta Laumetsani. Kellest Ivo Nikkolo ühel korral ja Eve Hanson lausa kahel korral ka Eesti olulisima moedisaini auhinna Kuldnõelaga pärjatud on saanud.

Ivo Nikkolo juubeliaasta tähistamine tipneb 25. oktoobril Tallinna Moenädala raames toimuva grandioosse “Ivo Nikkolo – since 1994” moeetendusega, mille raames tuuakse vaid üheks õhtuks lavale Eve Hansoni, Ivo Nikkolo ja Britta Laumetsa ühisloominguna sündinud suurejooneline gaalakollektsioon.

Lisa kommentaar