Katrin Kuldma esitleb uut vabaajarõivaste kollektsiooni

Moedisainer Katrin Kuldma on loonud koostöös tippjalgpallur Ragnar Klavani ja Sportlandiga moebrändi Amanjeda Sport Couture esimese sportlike vabaajarõivaste kollektsiooni, mida esitletakse esmakordselt kolmapäeval 5. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

510x300 Sport Couture, IMAGO1_horizontal

Foto: Olga Makina

“Stiilselt sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas sobib nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile. Kaasaegne elustiil eeldab mugavust, oleme luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vabaaja rõivaid. Amanjeda Sport Couture kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid – valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakerpurjede säravad koloriidid,” kommenteeris Katrin Kuldma.

Ragnar Klavan wearing Amanjeda Sport Couture

 

“Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Ragnar Klavan, kes kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid.

Amanjeda Sport Couture on alates 31. märtsist esindatud Viru Keskuse ja Ülemiste Keskuse Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Lisa kommentaar