Katrin Kuldma esitleb uut kollektsiooni

Auto24 ringrajal toimuva Honour Club Estonia 2015 superautode show päädib 5. septembril meeleoluka gaalaõhtusöögiga Hedon Spa restoranis Raimond, kus üle maailma kokkusõitnud seltskonnale esitletakse Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma.

fw2

Foto: Silvia ja Elina Kurr

Katrin Kuldma loodud meeste ja naiste elustiilibränd Amanjeda on mõeldud neile, kes eelistavad parimat – autentset disaini, parima kvaliteediga materjale ja unikaalsust. Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka made-to-measure teenusena Kentmanni 6 asuvast butiigist. 5. septembri õhtul tulevad esitlusele Amanjeda meeste kui ka naistekollektsioonid.

Amanjeda meesterõivaste kollektsioone iseloomustavad maailma kangaparemik ja arhitektuurselt funktsionaalne disain. Taas on Amanjeda meestele mõeldud rõivakollektsioon Teie ees parimate kangavalikutega meie headelt partneritelt Loro Piana’lt ja Dormeuil’lt. Ainukesena Eestis pakub Amanjeda mõõduülikondadeks Ermenegildo Zegna luksuslike kangaste valikut.

Kashmiirpintsak

Foto: Caroline Sada

Meestele pakub saabuva sügise värvigamma nii asjalikku summutatud monokroomiat kui julgeid koloriite. Valge betooni pehmele tonaalsusele lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid, lisaks puhtad sinised bordooaktsentidega.

Amanjeda naistele mõeldud rõivakollektsioonis on inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Klassikalised puuvillasärgid on kombineeritud nii igapäevakomplektidesse kui glamuursete täispikkade õhtuseelikute juurde. Klassikalise päevasärgid on uues kollektsioonis saanud ka vormistuse kleitidena. Amanjeda luksuslik sügis-talvine autorikollektsioon sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud komplekte.

fw1

Foto: Silvia ja Elina Kurr

Eesti moe suursponsor Colonna Kinnisvara on juba aastaid olnud eesti moedisaini suurtoetaja kelle heldekäelisusest on lisaks Katrin Kuldmale osa saanud Tiina Talumees, Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja paljud teised moekunstnikud.

Honour Club Events asutaja on vormelisõitja Sten Pentus kelle käivitatud superautode kolmepäevase show, Honour Club Estonia 2015 raames, saavad ilusate ja kiirete autode fännid üle maailma, proovida Auto24 ringrajal oma oskusi Lamborghinide, Ferraride, Porshede ja paljude teiste muskelautode roolis. Ürituse kava aitab mitmekesistada rikkalik meelelahutusprogramm, head söögid ja Hedon Spa spaarituaalid. Üritust on kavas korraldada igal aastal.

Moeshow toimub 5. septembril Pärnus Hedon Spa restoranis Raimond.
Algus kell 20.00, moeetendus kell 22.00.

Sündmusele on võimalik osta õhtusöögiga pilet (135.- kahele) või majutuspakett koos õhtusöögi ja moeetendusega. (230.- kahele).

Broneerida saab: kristel@honourclubevents.com

Lisa kommentaar