Katrin Kuldma esitleb uut kollektsiooni

5. septembril saab valgustussalongis Prolicht näha Katrin Kuldma disainitud Amanjeda uue sügiskollektsiooni sportlikku ja mahedates valge betooni toonides osa – „White Concrete“. Esitletavas kollektsioonis kohtuvad maailma kangaparemik, sportlik luksus ning minimalistlikult funktsionaalne vorm.

Foto: Elina ja Silvia Kurri

“White Concrete” on kollektsioon, kus koloriit ja funktsionaalsus on inspiratsiooni ammutanud valge betooni tundlikust struktuurist. Arhitektuuris kõrgelt hinnatud valge betooni kõrval mängivad ka seekordses Amanjeda kollektsioonis kandvat rolli parimad kashmiirid, puuvillad, siidid ja bambuskangad. Olemuselt on nii valge betoon kui kollektsioon „White Concrete“ luksuslikud, ent vormilt funktsionaalsed ja minimalistlikud.

“White Concrete” kontseptsiooni parimaks esitluspaigaks on valgustisalongi “Prolicht” valge betoonsaal. Prolicht’i kompromissitus lähenemises valgusele peitub hingesugulus Amanjeda kollektsioonidega.

“Armastan vastandeid – minimalismi ja ekspressiivsust, õrnust ja tugevust, nii kombineerin ka kollektsioonides funktsionaalsust ja glamuuri, arhitektuurset minimalismi emotsionaalse värvidemänguga. Muhu tikandite hõõguv koloriit ja ülevoolav vorm on mind alati võlunud. Sel sügisel olen mõnusaks igapäevaseks kandmiseks mõeldud kollektsiooni jaoks ammutanud inspiratsiooni valge betooni tundlikust struktuurist, nii on emotsionaalselt hõõguva koloriidiga kõrvuti juskui kivisse raiutud mustrid.“ K. Kuldma
Näitus “SÜMBIOOS”

Paralleelselt Amanjeda kollektsiooniga „White Concrete“ on soovijatel võimalik osa saada ka näitusest Sümbioos.

Võimas materjal betoon, väljapeetud ja luksuslik disain, lummavad hetked Eestimaa loodusest ja tehismaastikust on õiges valguses kokku liidetud. Uut tunnetust loovat SÜMBIOOSI ootame teid ühiselt kogema 5. septembri õhtul, omaette nautimiseks on näitus avatud kuni 12. septembrini.

Lisa kommentaar