KÄT esitles suvekollektsiooni

Eelmisel nädalal, 23. mail esitles kaubanduskeskuses T1 oma uut kollektsiooni kodumaine moebränd KÄT. Harjumuslike hallide ja beežide toonide asemel tutvustas disainer suviselt kirkaid värve, millele sekundeerivad elegantsed siluetid, minimalistlik käekiri ja eristuvad detailid. 

“Kevad on eestlaste jaoks alati väga südamelähedane ning kõik ootavad pikisilmi päikesekiiri ja sooja. Uue ja kirka aastaaja saabudes on aga just õige aeg tõeline KÄT-naine enda seest üles leida ja näidata rohkem karakterit.“ Julge naine ei karda eristuda, ta muudab endas peituva südikuse isikupäraga seonduvaks uljuseks ning kannab  uhkelt värve. Värvid panevad särama ja tõstavad tuju. Tõimegi KÄTile iseloomuliku disainikäekirja sel hooajal esile hoopis läbi värvide ja põnevate mustrite. Samas ei ole kollektsioonist kadunud naiselikkus ja põhjamaiselt lihtsad lõikejooned,” selgitas KÄTi disainer Kätlin Kikkas kollektsiooni tagamaid.

Esmakordselt on disainer Kätlin Kikkas disaininud spetsiaalselt suvistele pidustustele ja pulmadele mõeldes ainueksemplarid. KÄTi kollektsioonide tavapärane klassikalisus on asendunud värske lähenemisega. Lisatud on pidulikke ja erilisi show-elemente, mis just suvistele üritustele perfektselt sobivad.

KÄTi uus suvekollektsioon ja ainueksemplarid on müügil stuudiopoes aadressil Telliskivi 62, Tallinn ja uuenenud e-poes kat.studio. 

Lisa kommentaar