KÄT avas stuudio

Põhjamaiselt minimalistliku joonega kodumaine rõivabränd KÄT avas Telliskivi Loomelinnakus moestuudio, kus on kõigile huvilistele uudistamiseks väljas kevad- ja suvekollektsioon „Balance” üheskoos varasemate kollektsioonidega.

Foto: Sandra Palm

Brändi KÄT taga seisab Eesti disainer Kätlin Kikkas, kelle käekiri on viimase kahe aasta jooksul kohalikul moemaastikul esile tõusnud julgete joonte, ent ajatut naiselikkust ja puhtust kandva olemusega. See kindlameelne, minimalistlik ja retrohõnguline disain on haaranud ka Hõbenõela žürii tähelepanu – KÄT on valitud tunnustatud moekonkursi selleaastaste nominentide hulka.

 

Spetsiaalselt KÄTi jaoks lõi ehtebrändi New Vintage By Kriss disainer ja asutaja Kriss Eglite ehtekollektsiooni, kuhu kuuluvad limiteeritud koguses kõrvarõngad, kaelakee ja käekett. Ehete loomisel lähtuti tasakaalust kui sõnumist, mida kannab KÄTi värske rõivakollektsioon. Seega leiab ehete struktuuris matistatud ja lihvitud pinna mängulisust, sümboliseerimaks vastaspooli, ent nende üksteise toetamist ning omaseks läbivaks jooneks on minimalism ja puhtus.

 

Kevad- ja suvekollektsioonis domineerivad kolm põhitooni ning nurgelised detailid, mis tagavad kollektsiooni värvilise, kuid samal ajal tasakaaluka olemuse. Kollektsiooni roosa iseloomustab naiselikku õrnust, valge seisab eheduse eest ja roheline kannab tugevust.

Kahe äärmuse vahele segab disainer Kätlin Kikkas veel rahulikku ja pehmet voolavust androgüünsusega. Disaineri eesmärk on tasakaalu leidmine meheliku tugevuse ning naiseliku õrnuse vahel.

KÄT stuudio on avatud teisipäeviti ja neljapäeviti, kella 10‒17. Stuudio asub Telliskivi 60A III korrusel ning kollektsioon “Balance” on saadaval ka pop-up moepoes Zero ja TALI.

Lisa kommentaar