Karin Rask panustab hooaegade ülesele moele

Karin Rask bränd tõi lavale hooaegade ülest moodi, ajatuid klassikuid, naturaalseid materjale ning murtud pehmeid toone.

Karin Raski brändi uus sügistalvine AW22 kollektsioon on hoolega läbitöötatud ja vormistatud tervikuks – soovi korral saab kõiki tooteid omavahel kokku sobitada ning tooted on mõeldud kestma pikki aastaid hooaegade üleselt. Mantlite varrukalõige arvestab vajadusega mahutada enda alla lai kimono või puhvis varrukaga kleit, lühemaid ja pikemaid kimonoid endid saab kasutada nii kleitide peal jakina kui ka iseseisvalt kleidina.

Lavale jõuavad juba brändi signatuurtoodeteks kujunenud rätsepatööna valminud soojad talvemantlid, eriilmelised kimonod ning murtud toonides peenvillased kleidid-püksid-seelikud, mis on otsekui välja astunud mõnest vanast Itaalia filmist. Vürtsiks sekka on aga julged 60ndate hõnguga minipikkuses litterkleidid ja metallikkangastest kleidid-pluusid-kimonod.

Puhta joone ning kõrge kvaliteediga rõivad on valminud brändi väärtustele tuginedes jätkusuutlikult. Disainer kasutab erinevaid hoolega valitud kangajääke ning orgaanilist kangast. Kõik Raski tooted on valminud zero-waste reegleid järgides ning bränd järgib ringmajanduse põhimõtteid. Kõik tooted on valminud Tallinnas, Kalamajas kogenud rätsepate poolt ainueksemplarina või väga väikeses tiraažis.

“Mõni ilus ja kestlik ese inimese garderoobis toob veidikene rõõmu igal ajahetkel,” usub Karin Raski bränd.

Lisa kommentaar