Julia Aiste tuli välja Alter Ego couture kapselkollektsiooniga

Luksusmoe bränd Julia Aiste Luxury Design uus sügis-talv kapselkollektsioon kutsub väljendama ennast ja teostama sisemist transformatsiooni, valima enda ilusaima versiooni ning laskma sisemisel valgusel uhkelt ja eredalt särada.

“Väljendusjõud on maagiline tööriist, millel on ilus kõrvalmõju – sisemine transformatsioon ja tervenemine. Ole see sina, kes sa päriselt väärid olla!  See on kauni transformatsiooni lugu – röövikust jumaliku liblikaks muutumine- eilsest sinust sinu kõige ilusamaks versiooniks. See on kontrastide mäng – kirg ja vaoshoitus” sõnab brändi looja ja disainer Julia Aiste, kirjeldades oma uut loomingut.

Uus sügis-talv 22-23 moekollektsioon on esitatud musta ja šampanja värvide kontrastses duetis. Must värv on tugev iseseisev värv, mis sümboliseerib salapära, võimu ja rafineeritust. See on kõige sügavam, rikkalikum ja elegantseim värv. See suudab esile tuua kaunid ja sensuaalsed naiselikud kumerused ning silueti nagu mitte ükski teine värv. Šampanja beež toon on seevastu soe ja neutraalne värv, millel on rahustav toime. See sümboliseerib lihtsust ja elegantsi. Nende kahe värvi kontrastne liit avaldub ülinaiselikkus ja salapärases helkjas elegantsis –  šikis sümfoonias.

Uues kollektsioonis on esindatud naiselikud siluetid, kontrastsed asümmeetrilised jooned ja klassikaline naiselik stiil. Oma uue kollektsiooni loomiseks on disainer kasutanud kergeid ja voolavaid Itaalia luksus kangaid nagu siid, satiin, šifoon, vill, kašmiir, täpiline võrk, salapäraselt võrgutavad ja hüpnotiseerivad pitsdetailid, elegantsed kaunistused – dekoratiivsed triibud, mis sümboliseerivad vabadust ja täielikult manifesteeritud Mina.

Luues eksklusiivse ALTER EGO Couture kapselkollektsiooni kannab disainer Julia Aiste üle sõnumi – vähem on rohkem ja kvaliteet koguse asemel. Kapselkollektsioon tähendab kvaliteetriiete minimaalset kogust, mis sobivad ideaalselt omavahel. See on peensusteni läbimõeldud kollektsioon, millel on disaineri  JU signatuur, pakkuva kontseptsiooniga 2in1- kaunid luksuslikud rõivaid ja valmis ready-to-go look’id poleeritud perfektsuseni.

See lähenemine muutub äärmiselt aktuaalseks tänapäeva maailmas, kus aeg, kiirus, teadvus ja tark tarbimine mängivad olulist ja otsustavat rolli kogu meie planeedil. Kapselkollektsioon on väga elulähedane ja pakub lahendust igapäevastele riietumisprobleemidele, millega jätkuvalt puutuvad kokku väga paljud naised– riidekapp on riideid täis, aga selga pole panna midagi. Kapselkollektsiooni lähenemine lahendab kõiki need probleemid, pakkudes omavahel ideaalselt sobivaid riideid, millega on võimalik mitmeti mängida ning luua erinevaid look’e . Kapselkollektsioon kingib naise igasse päevasse vapustavat enesekindlust ja riietumisrõõmu. Riietumisest saab lihtne ja rõõmus eneseväljenduse kunst, olla see Sina, kes sa päriselt väärid ja soovid olla.

Kogu uue kollektsiooniga saab tutvuda www.juliaaiste.com kodulehel ja brändi tegemistel saab silma peal hoida @juliaaisteofficial instagrami kontol.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar