Julia Aiste Luxury Design luksusmoe brändi edu ja särav tunnustus välismaal!

Aasta on möödunud luksusmoe brändi Julia Aiste Luxury Design sünnist, ja bränd on saanud väärika tähelepanu osaliseks maailma moeareenil. Nimelt, 2022 aasta alguses tunnustas The NYC Journal eesti disainerit Julia Aistet, maailma moe valdkonna, aasta tähtsate ja mõjuvõimsate isikute TOP 30 seas.

Anna Bey

Fotol Anna Bey

“ See kõik juhtus täiesti ootamatult ja positiivselt üllataval kombel, kui ühel õhtupoolikul olin saanud kirja The NYC Journal ajakirja poolt, et nad soovivad avaldada minu ja minu loodud brändi lugu enda samanimelises ajakirjas” meenutab pehmelt naeratades brändi looja ja disainer Julia Aiste. Selle pöördumise tulemusena nomineeriti Julia Aiste The NYC Journal’i poolt maailma TOP 30 isiku seas, kellele tähelepanu pöörata ja keda jälgida 2022 aastal maailma moevaldkonnas. Kogu avaldatud artikliga saab tutvuda siit.

Kuid Julia edulaine sai alguse juba 5 kuud varem. Oktoobris aastal 2021 sai bränd märgitud maailma kuulsa ja mõjuvõimuka moeeksperdi Anna Bey poolt, kellel on hetkel maailmas 1,31 M jälgijat Youtube Chanelis. Anna Bey on School of Affluence asutaja ja omanik. Ta on tellinud Julia Aiste Luxury Design ikoonilise musta top’i nr. 5 eriliseks ürituseks ja õhtusöögiks Pariisis. Oma instagrami postituses, kus ta kannab Julia Aiste Luxury Design musta top’i nr. 5 on Anna tunnustanud ja kommenteerinud: “ Luxury is to be comfortable, otherwise it’s not luxury” – Coco Chanel. When comfort meets elegance: a top by @julia_aiste_luxury_design

Samuti 19. novembril aastal 2021 Monacos toimunud Kuninglikul iseseisvuspäeval , kandis Angelina Kali (ettevõtja, moekonsultant, ajakirjanik, supermodell, Miss F1 võitja, Miss Monaco 2022,  ja Cannes’i filmifestivali punase vaiba kuulsus) Julia Aiste Luxury Design eksklusiivset ja imeilusat käsitööna valminud beeži pükskostüümi, mida kattis dekoratiivne keep ja mis oli kaunistatud jaanalinnu sulgedega. “Sel õhtul hiljem kirjutas Angelina otse mulle, – räägib Julia Aiste, –  Sinu kleit sobis ideaalselt tähtsa ürituse jaoks Monacos. Inimesed pöörasid pead ja ma sain nii palju komplimente. Ma olen vaimustuses sulgededetailidest ja riiete kvaliteedist. Minu jaoks elegants, kvaliteet on nii tähtsad ja Julia Aiste Luxury Design ütleb kõik. Ma jumaldan sinu loomingut ja mul on nii hea meel suhelda nii andeka disaineriga “.

Angelina Kali

Fotol Angelina Kali

Julia Aiste Luxury Design imeilusa loominguga saab tutvuda kodulehel ja brändi tegemistel saab silma peal hoida @julia_aiste_luxury_design instagrami kontol.

Lisa kommentaar