Julia Aiste kutsub kogema luksuslikke materjale

Luksusmoe brändi Julia Aiste Luxury Design kevadsuvine kollektsioon R.A.I.N.B.O.W. on sündinud ilu mitmekülgsusest inspireerituna. Uus kollektsioon kutsub  kogema luksuslike materjalide ja disaini vapustavat sulandumist, tekitades austust Julia Aiste Luxury Design’i missiooni vastu. Tervitage erksaid värve kombineerituna täiuslikult sobivate rafineeritud elegantsete ja ülinaiselike siluettidega, mis on loodud mugava ja naudinguterohke elustiili jaoks. Kollektsiooni disainimisel on silmas peetud autentset ilu. Värviküllus ja detailid kutsuvad avastama endas ainulaadset dramaatilist, romantilist, klassikalist või elegantset diivat.

Foto: Jelena Velper  

„Naise võimsaim relv on tema sisemine ilu, graatsia ja naiselikus. Õige stiili leidmine, mis neid omadusi peegeldab, on tema tõelise potentsiaali ja enesekindluse avamise võti. Ole enda vastu õrn ja armastav ning näita maailmale oma tõelist sisemist ilu. Pole tähtis, milline on Sinu nahavärv, religioon, kehatüüp või kaal, Sa oled juba ilus ja väärid tunnustust. Tuleb hinnata ja armastada oma ainulaadset ilu! Ilu on pidevalt arenev kontseptsioon, mida kujundab vaatleja perspektiiv. Aktsepteeri ennast ja ära muuda end, vaid kasuta õigeid moeinstrumente, mis on sobilikud ja õiged, riiete lõiked ja värvid aitavad esile tuua ilupotentsiaali ja naiselikkuse. Täiusta oma isikupära väikeste luksustega, mida sa väärid. Riided, mida me kanname ja stiil, mida me omame, peegeldavad alati meie tõelist olemust ja autentset Mina,” sõnas luksusmoe brändi looja ja disainer Julia Aiste, kirjeldades oma uue loomingu inspiratsiooni allikat.

Uus kollektsioon on unikaalne tänu eemaldatavatele luksuslikele ja kaunistavatele detailidele! Julia Aiste Couture eksklusiivsed kätised, jalaaksessuaarid, kraed, vööd on kaunistatud jaanalinnusulgedega ja vikerkaarevärvides vibudetailidega ning muudavad selle kollektsiooni tõeliselt ainulaadseks. JU vibu dekoratiivsed detailid loovad samuti  romantilise ja ülinaiseliku võlu. Uues kollektsioonis on esitatud riided vabalt langevas maagilises A-siluetis, mis saavad esindada mis tahes naise figuuri imelises valguses.  Selles ilusümfoonias mängivad peaosa alt laienevad kõrgendatud vöökohaga detailid, mis kaunistavad naisefiguuri, muutes vöökoha visuaalselt peenemaks  ja luues nii ihaldatud täiusliku liivakella siluetti. Kollektsioon on loodud Itaalia kõrgekvaliteedilistest materjalidest: naturaalsest villast, siidist, viskoosist, puuvillast, teksariidest ja premiaalsest polüestrist. Kõik riided on käsitööna valminud Eestis.

Viige oma garderoob järgmisele elegantsuse tasemele Julia Aiste Luxury Design’iga. See on kunst igas riietusesemes, mis loodud kire ja täiuslikkusega, pühendumisega eksklusiivsetele detailidele, esteetilistele joontele, ainulaadsetele tekstuuridele, mis sobivad ideaalselt moodsa elegantsi kuningannale.

Julia Aiste Luxury Design imeilusa loominguga saab tutvuda www.juliaaiste.com kodulehel ja brändi tegemistel saab silma peal hoida @juliaaisteofficial instagrami kontol.

Meigikunstnik: Evi @evi_promakeup_artist

Lisa kommentaar