Julgetele naistele vabatahtlik

KOKOMO esitleb Tallinn Fashion Weekil oma uut sügis/talv 2016 kollektsiooni “Reflection of myself”.

Kokomo Collection võtab tänavu esimest korda osa Tallinn Fashion Weekist esitledes oma uut sügis/talv 2016 kollektsiooni “Reflection of myself” kolmapäeval, 19. oktoobril kell 18.00 Kultuurikatlas.

Vastandudes end maailmamoes valitseva minimalismile katsetab Kokomo uues kollektsioonis hoopis litri maitsekuse piire, kombineerides seda dressi-tossu, kui ka provokatiivsema litter-litri komboga. Kollektsiooni eesmärk on lahti lasta klišeest, et litrit sobib kanda vaid aastavahetusel.

Kollektsiooni kuuluvad naiselikud ja kehavorme rõhutava lõikega pliiatsseelikud ja cami-kleidid, kui ka vabama joonega mugavad pluusid erinevatele kehatüüpidele. 70’ndate diskohullusest mõjutatud retrohõngulise kollektsiooni värvikomboks on Kokomole omaseks saanud pastelsed toonid – vanaroosa, helesinine, valge, hõbehall ja beezh. Julgetele naistele vabatahtlik, ülejäänutele kohustuslik.

Kokomo uus kollektsioon jõuab müüki juba täna, 13. oktoobril. Uute toodetega saab tutvuda Kokomo showroomis (Veerenni 24C, II korrusel, avatud kolmapäevast reedeni kl 12-15.) ja alates novembri keskpaigast ka kodulehel asuvas e-poes.

Kokomo Collection on naiste vabaaja ja ülerõivastebränd, mille eestvedajaks ja disaineriks on Tallinna Tehnikakõrgkoolis rõivaste tehnilist disaini õppinud Mari-Liis Saretok.

Kokomo tegemistel saab silma peal hoida Facebookis  ja
Instagramis.

Lisa kommentaar