Julged värvid ja mustrid

Hanna ja Karl Korsare sügisene kollektsioon on loodud aktiivsele „on-the-go“ tüüpi inimesele, kes hindab isikupära ja mugavust. See on sümbioos spordi- ja igapäevarõivastest. Kombineerides esemeid saab terveks päevaks eriilmelisi komplekte luua.

Kollektsioon koosneb silmapaistvatest printmustriga toodetest ning rahulikematest ühevärvilistest esemetest. Laval sai näha palju värve ja hulle mustreid, igapäevaseid ja praktilisi kui ka vürtsiandvaid aksessuaare.

The Korsars kaubamärgi taga on õde-venda moe- ja tekstiilidisainerid Hanna ja Karl Korsar. Mõlemad Korsarid on aastaid oma valdkonnas edukalt tegutsenud, kuid kaksaastat tagasi lõid kaks kunstniku ühise brändi, mille alt pakuvad väikeseeriana rõivaid ja aksessuaare, mis  on silmapaistvad, hooajatud ja igapäevased, ent julged ja eristuvad. The Korsars on elustiili kaubamärk, mis ei piirdu üksnes riietega – valikus on ka kodusisustus ja aksessuaarid siidrättidest aluspesuni. Iga kollektsiooni jaoks on loodud unikaalse prindimustriga autorikangad ning hästiistuvad lõikelahendused.

Lisa kommentaar