Julged ülerõivad

Nii, loodan, et kõik on oma sel-kevadel-teen-julgeid-moeotsuseid-šakrad lahti võlunud ning uute ja überkihvtide rõivaste otsimine käib täistuuridel. Kui eelmisel nädalal õrritas Femme Sind imetabaste jalanõudega, siis sel nädalal aitame Sul koguda inspiratsiooni, milliseid ülerõivaid sel kevadel võiks eelistada.

Keepmantel. Korralik klassikaline beež tolmumantel on alati kindla peale minek. Juhul, kui see tolmumantel juhtumisi veel keebi elemente endas kannab, siis võidad lisapunkte ka trendikuse ja isikupära eest. Keepmantli leiad siit.

Eesti disain. Kui Sul on plaanis oma kevadgarderoobi pisut rohkem investeerida, siis soovitab Femme Sul kindlasti piiluda Eesti ühe coolima disaineri, Jo Nurme loomingut. Tema unisex joped ja vihmamantlid on oma modernsuses ja praktilisuses lihtsalt vapustavad! Vihmamantli leiad siit.

Etnojakk. Usu või ära usu, aga igaühes meis on peidus väike hipiplika. Ole hea ja premeeri seda pisikest hipit siis lisaks folgipiletitele veel ka ühe vinge etnohõngulise jakiga. Miksi jakki teksaste või suviste maksikleitidega ning usu, sellest saab õige pea Sinu lemmikriideese (ja Sa ei suuda ettegi kujutada, kuidas varem ilma selleta üldse toime tulid!). Etnojaki leiad siit.

Pilkupüüdev mantel. Miks piirduda mantli valikul ainult kirka värviga, kui võiks juurde valida veel ka kihvti mustri ja huvitava kanga, ah? Niisiis, otsi esmalt poest üles see kõige värvilisem ja mustrilisem mantel. Seejärel mine proovikabiini ja veendu, kuivõrd veetlev Sa selles välja näed ning lõppeks käi kassast läbi ja lahku poest juba hunnitu mantli võrra rikkamana. Pilkupüüdva mantli leiad siit.

 

Üleelusuuruses teksatagi. Kõik need, keda on õnnistatud laitmatu stiilitajuga ning oskusega mistahes riideese ülivingeks kanda, võiksid proovida ka ülevõlli keeratud teksatagi-trendi. Tegemist on lihvimata teemantiga, mida saab õige suhtumise ja hea stilistikaga hõlpsasti tõeliseks briljandiks muuta! Üleelusuuruses teksatagi leiad siit.

Varrukateta mantel. Njah, varrukateta mantel saab kehvad punktid praktilisuse voorus, ent see-eest skoorib see lahe riideese maksimumpunktid stiilsuse ja trendikuse eest! Varrukateta mantel on ka lihtsaks lahenduseks, kuidas oma tavalises teksased-T-särk-komplektis tõeliseks stiiliguruks muutuda. Varrukateta mantli leiad siit.

Kiiksuga mantel. Femme jumaldab isikupära ja lennukat disaini! Sina ka? Siis on üks kiiksuga mantel just täpselt see, mida oma kevadesse vajame! Kiiksuga mantli leiad siit.

Lisa kommentaar