Jätkusuutliku moe ja detailitundliku esteetika austajatele

1. juunil toimus moe- ja elustiili brändi LUXE HAPSAL lansseerimine ja suvekollektsiooni eksklusiivne presentatsioon moeshowga Epp Maria Galerii hoovis. Paralleelselt avati suvehooajaks Epp Maria Kokamägi 60.juubeliaasta maalinäitusega “Vaatab tagasi”, kus armastatud kunstnik oli ka ise külalisi tervitamas ja autogramme soovijatele jagamas.

Luxhapsal

Fotod: Johannes Arro

“Tavaliselt ei ole me nii pidulikult galeriid avanud. Varasematel aastatel on vahel küll olnud kevadlaat või roosiistikute müük ja kunagi olid Kihnu laulikud kohal. Paar viimast aastat ei ole aga midagi olnud,“ ütleb kunstnik Epp Maria Kokamägi, kes avas seekord omanimelise galerii hooaja linasest riidest kleitide esitlusega. Nende loojad on poeg Johannes Arro elukaaslane Maria Elisa Huul ja tema ema Heli Huul.”

luxhaps

 

LUXE HAPSAL on 2019. aastal ema Heli & tütre Maria Elisa Huul visiooni läbi sündinud moe- ja elustiili bränd, mis esindab rahulikult šikki stiili Põhjamaises Rivieras ja toob kokku kahe generatsiooni tunnetuse ja lähenemise. Kollektsioon on uhkusega disainitud ja valminud limiteeritud seeriatena Haapsalus, kasutades vaid naturaalseid OEKO-TEX® sertifikaadiga linaseid materjale. See ühendus on viinud Luxe Hapsal kaubamärgi lansseerimiseni 2019.a. suvel.

Luxe Hapsal on loodud ajatu disaini, kvaliteetsete materjalide, jätkusuutliku moe ja detailitundliku esteetika austajatele. Suvine kollektsioon on saadaval peatselt avatavas e-poes – www.luxehapsal.com ning pop-up pood jääb avatuks läbi 2019 suve kõikidel nädalavahetustel Epp Maria Galeriis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar