Jätkusuutlikkusele pühenduv Eve Hanson

Jätkusuutlikkusele pühenduv EveHanson esitleb kevadisel moenädalal tavapärasest värvilisemat kollektsiooni.

HÕBENÕEL Eve Hanson, foto Krõõt Tarkmeel

Fotod: Krõõt Tarkmeel

Kahe Kuldnõela omanik ja värske Hõbenõela nominent Eve Hanson toob Tallinn Fashion Weeki kevadisele moelavale oma värske loomingu. Disaineri autorikollektsioon ühendab endas teadmised ja teadlikkuse, samuti ajatult jätkusuutliku disaini, mis pigem teenib eesmärki, kui et räägib lugu. Kuid iga kollektsioon jätkab sealt, kus eelmine pooleli jäi, olles kui läbi hooaegade rändav järjelugu.

EveHan

 

EveHansoni uues kevadkollektsioonis on võrreldes eelmisega rohkem värve, aga üldmulje jääb siiski rahulikuks, samuti lisandub uus põnev printmuster, mille autoriks on Toomas Pääsuke. Materjalidest on kasutatud põhiliselt puuvilla, millele annavad aktsenti ka mõned teist tüüpi kangad. Kollektsioonis on esindatud nii kleidid, püksid kui ka pluusid ning ülerõivastest mantlid.

EveH

 

Lihtsate minimalistlike baasesemete kõrval on pilgupüüdjaiks efektsed ja ainulaadsed rõivad, mille loomiseks on kasutatud keerukamaid lõikeid, drapeerimist või spetsiaalselt kollektsiooni jaoks valminud graafikat. Nende rõivaste disainis on mugavus ühendatud stiiliga ning nii jääb rõivakandjale otsustus võimalus end kas vabalt või veidi sätitumalt tunda. Volüümikad ja kõnekad rõivad on loodud kestvatest, valdavalt naturaalsetest ja funktsionaalsetest materjalidest. Eve Hansoni kollektsioonide aluseks on monokroomne värvimaailm ning tähtsamateks fookuspunktideks on seatud nii kandmiskindlus kui kvaliteet, millest viimane saadab iga eseme teostust alates hoolikalt valitud kangast kuni viimse detaili ja õmblusteni välja.

Eve Hansoni värskeim kollektsioon tuleb kevadise Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele 21. märtsil kell 19.30 Kultuurikatlas. TFW piletid on saadaval Piletilevis.

Lisa kommentaar