Jalutuskäik läbi aastakümnete

“2020 on aeg, millal suursugused printsessid on lossis kinni ja ootavad järgmise aasta balle,” teatab moelooja Maria Tammeorg, rääkides kollektsioonist, mis jõuab Tallinn Fashion Weeki virtuaalsele moelavale kolmapäeval, 21. oktoobril.

Mammu Couture 2020 sügis-talvine kollektsiooni on jalutuskäik läbi aastakümnete. Esimeses osas saab näha palju värve ja ära jäänud festivalide 70ndate hõngu. Suured käsitööna valminud motiivid kleitidel ja seelikutel toovad tänu Mammu Couture’ile linnatänavatele juurde veelgi enam mängulisust.

Brändi klassikalised 1950ndatest aastatest mõjutusi saanud siluetid ei ole kuhugi kadunud ka sellel hooajal. Taljesse töödeldud kleidid, kontrastsed detailid, mantlid, mille suursugune rätsepatöö vääriks eraldi peatükki, kaunistavad naist igas vanuses ning toovad argipäeva juurde elegantsust.

Tallinn Fashion Weekil nähtud Mammu Couture luksuslikust Itaalia tviidist valmistatud ajatud kostüümid rohkete käsitöödetilidega sobivad ideaalselt nii kontorisse kui ka otse teatrisse. Lisaks on moelooja edasi arendanud 1960ndate temaatilisi jakke ning seelikuid, mis on läbi aegade suurt menu saavutanud, tuues need lavale uues kuues. Loomulikult ei ole disaineri loomingust kadunud samet, siid, pitsid, volangid ning rohked käsitöö
tikandid.

Bränd jätkab uhkusega talje rõhutamise ja naiselikkuse näitamisega ning pidulikuma osa märksõnadeks toob moelooja välja lohisevad sabad, võrgutavad detailid ja sügavad dekolteed.

Lisa kommentaar