Jäätisetoonides kleidid

Maailma moe- ja stiiliringkondade lemmikjäätis Magnum jätkab ka Eestis traditsiooni, tehes koostööd kohalike moemaailma tipptegijatega.

Tiina Talumehe loodud Magnumi erikollektsioonis on kuus ainulaadset pidulikku kleiti, mille värvigamma varieerub elevandiluust kuldkollase ja ahvatleva šokolaadipruunini. Peale selle said Tiina Talumehe poolt uue trendika välimuse ka Magnumi promotüdrukud, kellele valmisid jäätisetoonides nooruslikult vallatud jäätisetoonides kleidid. Kollektsiooni esitleti 14. aprillil toimunud glamuursel etendusel Energia Avastuskeskuses.

Tiina Talumehe sõnul on Magnumile disainitud erikollektsioon inspireeritud Hollywoodi glamuurist. „Kollektsiooni kuus ainulaadset käsitöökleiti on samuti puudutatud 30-ndate naiselikust stiilist nagu ka minu uus couture kollektsioon „Must Valges“, kuid siin on veelgi enam rõhku luksuslikul õhtuglamuuril,“ rääkis Tiina Talumees.

Magnumi jäätis on aastate jooksul inspireerinud mitmeid maailma moelavade suurkujusid, näiteks moekeiser Karl Lagerfeldi ja Itaalia kõrgmoemaja Dolce&Gabbanat. Seepärast oli brändi jaoks väga loogiline jätkata oma moepärandit ka Eestis, tehes koostööd kohalike moeloojatega.

Lisa kommentaar