Ivo Nikkolo esitles unikaalseid moeteoseid

Sel sügistalvel oma 20. aastapäeva tähistav disainbränd Ivo Nikkolo üllatab sel hooajal oma aksessuaaride sarjaga, mida kaunistab brändi tunnusmuster. Neljapäeval esitles Ivo Nikkolo kaubamärgi esinduspoes uut brändi aksessuaaride sarja ning Ivo Nikkolo juubelishow jaoks valminud unikaalseid moeteoseid. Samuti tulid esmaesitlusele valitud palad Ivo Nikkolo limiteeritud aastalõpukollektsioonist INdividuality, kuhu kuuluvad pidude-hooajaks sobivad luksuslikud kleidid, jakid, seelikud ja pluusid.

Ivo Nikkolo uus aksessuaaride sari on inspireeritud Ivo Nikkolot kandvast stiilsest ja väljapeetud naisest, kes hindab omanäolisust ja kvaliteeti. Sarja kuulub kolm erinevat naturaalsest nahast toodet: kettrihmaga õlakott, randmepaelaga käekott ja rahakott. Kõiki tooteid kaunistab nahasse pressitud Ivo Nikkolo unikaalne suurlinnatuledest inspireeritud tunnusmuster ning Ivo Nikkolo hõbedane brändilogo. Sarja tooteid leiab neljas erinevas värvitoonis – klassikaline must, rukkilillesinine, elegantne beež ja elevandiluu.

Ivo Nikkolo INdividuality kollektsioon on disainitud nõudlikule kandjale, kes oskab hinnata kvaliteetseid kangaid, unikaalsust, mida pakub kollektsiooni limiteeritus ja loomulikult head disaini. „Need kleidid on naisele tõeliselt mitmekülgsed kaaslased – maailma tippkvaliteediga kangad ja aegumatult elegantsed lõiked sobivad väärisehetega ehitult kandmiseks kasvõi Presidendi vastuvõtule. Kuna kollektsioon on äärmiselt limiteeritud, ei pea muretsema selle pärast, et keegi sama kleidiga peol vastu jalutaks. Kombineerides kleite aga lihtsamate aksessuaaridega, saab kleiti kanda edukalt ka argipäeval. Kindel võib olla selles, et kleit näeb ka aastate pärast suurepärane välja ega ole kaotanud oma ajakohasust,“ sõnas Ivo Nikkolo kollektsioonijuht Kaie Kaas.

INdividuality kollektsiooni disainides pidasid Ivo Nikkolo disainerid Eve Hanson ja Britta Laumets silmas tänapäevase naise mängulisust ja kiiret elustiili – lisaks neljale erinevale kleidile, kuuluvad erikollektsiooni ka ratturi-stiilis lõikega litterkangast jakk ja pluus, kaks pikka seelikut ja kaks musta tõeliselt eksklusiivset villa-kašmiirisegust mantlit. Kollektsiooni kogused on äärmiselt piiratud, sisaldades igas müügikohas reeglina vaid ühte mudelit iga suurusnumbri kohta ning see on värskelt müügile jõudnud viite Ivo Nikkolo esinduspoodi Eestis, Läti ja Leedus.

19. novembril toimub Femme salongiõhtu, kus sõna saavad Ivo Nikkolo loomingulise meeskonna võtmeisikud – kollektsioonijuht Kaie Kaas-Ojavere ning disainerid Eve Hanson ja Britta Laumets, kes avavad kuulajaile kaubamärgi hingeelu ning kollektsioonide sündimise lugu. Salongiõhtu kohta saad lugeda siit

Lisa kommentaar