Ivo Nikkolo erikollektsioon

Naistepäeval esitles disainerbränd Ivo Nikkolo oma asutaja, hinnatud moelooja Ivo Nikkolo disainitud eksklusiivset erikollektsiooni.

Ivo Nikkolo Signature üllatab moodsalt päikeseliste värvide ning isikupäraste kangaste, mustrite ja detailidega. Kollektsioonile lisavad väärtust Kätlin Kaljuvee moejoonised. Koos kaubamärgi austajatega uudistati unikaalset kollektsiooni ning Kätlin Kaljuvee jooniste näitust, mis on huvilistele avatud Suur-Karja 14 esinduskaupluses märtsi lõpuni.

Ivo Nikkolo Signature kollektsioon on silmapaistvalt naiselik ning säravalt moodsates värvides. Ivo toob meieni oma unikaalse tõlgenduse Chaneli stiilist, 60ndate geomeetrilistest mustritest, täiendades neid põnevate detailide, lõigete ja mustrite mänguga. Limiteeritud koguses eksklusiivne Signature kollektsioon on tõeliseks maiuspalaks kõigile moegurmaanidele ning täiustab ideaalselt brändi Ivo Nikkolo kevadkollektsiooni.

Unikaalsele disainerloomingule vääriliselt on kollektsiooni visualiseerinud andekas ja rahvusvaheliselt hinnatud illustraator Kätlin Kaljuvee, kelle kaheksa moejoonist vormuvad Karja tänava esinduskaupluses atraktiivseks näituseks. Kätlin on hinnatud kunstnik, kes on hiljuti teinud moejooniseid rahvusvahelisele kõrgmoebrändile Givenchy, osalenud näitustel Stockholmis, Helsingis, Shanghais ning joonistanud 2012. aastal Eesti Vabariigi Presidendi jõulukaardi. Tema töid on avaldanud olulisemad moeillustratsiooni-teemalised blogid üle maailma ja hiljuti võis Kätlini loomingut siidil näha ka Berliini moenädalal.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar