Iris Janvier luksuslikud kangad ja julged lõiked

Iris Janvier moemaja esitles hooaja business kollektsiooni, mis väljendas nüüdisaegsust läbi pideva tasakaalu klassikaliste lõigete ja tänapäevaste vormide vahel, jäädes seejuures alati puhta ja minimalistliku joonega.

Naturaalsed maatoonid referentsidega põhjamaistele kargete maastikele harmoniseerusid unikaalsete ja julgete lõigetega. Struktuursed varjundid mängisid embavalt täisvillastel mantlitel sügavates toonides puffer jopede kõrval. Disainid on mõeldud kandmiseks, lisades argipäevale šikki mugavust. Kleitide ja bleisrite modernsed lõiked kohtusid ambivalentsete materjalidega, mis erinevates valgustes paljastasid oma erilaadseid palgeid.

Kollektsioonis on esindatud vaid luksuslikud, pehmed ja naturaalsed kangad, millega moemajal on aastatepikkune kogemus. Kašmiir, vill ja materjalid, mis embavad ja lõputult meelitavad. Komfortne stiil on saavutatud läbi erivormilise moelõike ning geomeetrilise silueti.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse inspireerivas koostöös noorte moeloojatega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub ühteaegu nii päikselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.

Lisa kommentaar