Iris Janvier esitleb uut kollektsiooni

Alates sellest nädalast saab uut IRIS JANVIER BUSINESS kollektsiooni näha ja endale soetada Tallinna Kaubamaja naisteosakonnast, kus Iris Janvieri pop-up pood on moesõpradele avatud kolm nädalat.  

irisjanvier

Foto: Kertin Vasser

Sel reedel, 13. aprillil kella 16-19 oodatakse kõiki pop-up poodi, et veeta koos mõnus ja meeleolukas õhtupoolik . Stiilseid soovitusi jagab Iris Janvieri tiim ka 20. aprillil kella 16–19.

Kohal on Iris Janvieri moemaja loometiim, kes jagab head stiilinõu ja aitab leida sobivaima rõiva. Esimesele viiele ostjale teeb Iris Janvier kingituse!

IRIS JANVIER BUSINESS uus kollektsioon tõstab aukohale ennast väärtustava naise, kelle jaoks on oluline moodne välimus, ühtlasi on tema jaoks määravad tegurid kvaliteet ja mugavus.

Päevakleidid, oversize-siluetid, mängulised pluusid ja trendika lõikega püksid – nende hulgast leiab naine endale erinevaid kombinatsioone, mille abil oma loomulikku ilu ja karakterit esile tuua. Mõnel päeval on tunne, et pükskostüüm on just see õige, teisel päeval paneb naiselik vaist haarama kapist põneva asümmeetrilise lõikega seeliku. Selle hooaja meeleolud on optimistlikud, rõõmsad, kuid ühtlasi jõulised. Nii nagu me, naised, oleme. Mitmekülgsed ja tugevad. IRIS JANVIER BUSINESS tähistab naiseks olemist – olla ühel ajal muretu ja kerge kuid teisel hetkel tugev ja vankumatu.

Uus kollektsioon mängib sel hooajal erksate värvide ja printidega endale omases pisidetailideni läbimõeldud lõigete valikus. Koostöös kunstiakadeemia lõpetanud noore disaineriga sündis selle hooaja 1990-ndatest inspireeritud hõnguline print, mis trükiti Itaalias spetsiaalselt uue kollektsiooni tarbeks. Print peegeldab kõike, mida uus kollektsioon esindab – minimalismi segatud jõuliste ja selgete kujunditega, mis on ainulaadne ja eristuv.

Elu suures äris ei ole alati lihtne ja selleks, et naisena läbi lüüa tuleb tihti olla tugev nagu teras. IRIS JANVIER BUSINESS kollektsioon lisab sellesse maailma pehmust ja annab võimaluse oma riietuse jaoks leida lihtsaid ja nutikaid lahendusi.

Kvaliteetsus ja viimistletus muudab uue kollektsiooni silmapaistvaks. See on mood, mis on ajatu!

Lisa kommentaar