IRIS JANVIER avab oma esimese elustiilipoe

Homme,  20. märtsil avab Eesti moemaja IRIS JANVIER oma esimese elustiilipoe uksed ning toimub uue kevadsuvise ready-to-wear kollektsiooni esitlus.

iris_janv

 

IRIS JANVIER kevadhooaeg on jätkuvalt truu minimalismile ja täiuslikele lõigetele, mida inspireerib seekord pakatava looduse hunnitu lihtsus, tärkamise tulivärske energia ning imetabane korrapära. Moelava vallutavad täidlaselt kollased mimosaõied kõnetavad oma lõunaprantsuse aktsendiga ning jutustavad päikeseliselt särades igatsevast armastusest, sensuaalsusest ning  hingerahu leidmisest. IRIS JANVIER maailmas sümboliseerib mimosa ka hellitavalt pehme mugavuse, moe, kavaliteedi, ajatu stiili ning värskete kevadetrendide ühinemist. See kollektsioon on kui ekspositsioon riideesemetest ning aksessuaaridest, mis lihtsalt peavad ühe intellektuaalse ning loova naise garderoobi kuuluma.

Kollektsioonist leiab huvitava lõikega püksid ja seelikud, militaarsetest vormirõivastest inspireeritud jõulise õlajoonega suvemantlid, kui ka kontrastina voogavad drapeeritud detailid. Justkui maalikunstniku stuudios vaarikapunase ning taevasinise värviga pritsitud mustritega kleitide kõrval annavad endast murtud sinkjate toonide taustal märku ka võised kaameli- ning sügavad tubakakarva toonid ja puhas mitmekülgne valge.

Siluettides mängleb vabadus, kuid säilib IRIS JANVIER moemajale niivõrd iseloomulik geomeetrilisus. Kõigis kollektsiooni esemetes tuksleb 70ndatele iseloomulik sensuaalne kergus, mis loob šikki kontrasti vormirõivastest tuletatud distantseerituse tundega.

Selle hooaja unikaalse IRIS JANVIER mimosa kangaprindi loojaks on disainer Erin Tooma.

Lisa kommentaar