Investeeri jätkusuutlikku t-särki

Kodumaine rõivabränd ELLEN RICHARD tuli välja uute ja ägedate t-särkidega, mis on mõeldud mugavust ja head väljanägemist hindavale naisele. Must-valges värvigammas t-särgid on orgaanilisest puuvillast  ning valminud alates kangakudumise protsessist Eestis.

Fotod: Oliver Moosus

T-särki investeerimine võib kõlada küll kentsakalt, aga Ellen Richardi disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar usuvad, et just nii peaksid kliendid oma ostu suhtuma. Kõiki riidevalikuid tuleks teha kaalutletult ja vastutustundlikult, mõeldes selle toote jätkusuutlikkusele. Eriti veel siis, kui rääkida tootest, mis on naha vastas ja mida kantakse aastaringselt. Sellepärast kasutab kohalik rõivabränd ainult 100% naturaalseid kangaid ja paneb rõhku multi-funktsionaalsusele ja hooajatule välimusele.

 

T-särkide illustratsioonid valmisid koostöös tunnustatud moeillustraatori Kätlin Kaljuveega. Millegi minimaalse ja puhta saavutamine ei pruugi päriselt nii lihtne olla kui pealtnäha paistab, kuid mõlemad osapooled on väga rahul valminud jooniste ja koostöö eriilmelise protsessi üle. Illustraatori sõnul oli tal suurepärane võimalus teha midagi tavapärasest täiesti teistsugust, ning rõivabrändi disainer Kristi Pärn hindab kõrgelt meeldivat ja arendavat koostööd teiste kodumaiste kunstnike ja disaineritega.

 

ELLEN RICHARD’i t-särgid, mis maksavad 59.- eurot, on müügil Tallinnas, brändi enda stuudio-poes Telliskivi 60A kui Rotermanni Keskuse Tallinn Design House’s, samuti saadaval Kuressaare Pallopsoni’s.

Lisa kommentaar