Inspireerituna stiiliikoonidest

Moelooja Oksana Tandit jätkab oma värskes autorikollektsioonis temale omast ajatu klassika teemat, mis praegusel hetkel on moemaailmas jätkusuutliku trendina eriti aktuaalne. Mustvalges värvigammas sügistalvisest kollektsioonist leiab mudelid nagu Audrey, Jackie O, Karl, Coco, Marlene, Giorgio, Bianca, Ava ja Marilyn, mille inspiratsiooniks stiiliikoonid läbi aastate.

 

“Meil kõigil on soov end vahel samastada ühe või teise moeajalugu mõjutanud ikooniga ning temalt inspiratsiooni leida. Nüüd on naistel võimalik valida endale ka kostüüm, kleit või mantel, mis kannabki lemmiku nime. Inimesed, kelle järgi mudelid on oma nime saanud, on küll väga erinevad, kuid neid kõiki iseloomustab laitmatu stiil, intelligents ja graatsia ehk omadused, mis on  olnud läbi aegade alati hinnas,” rääkis Oksana Tandit.

Kollektsioonis kohtab näiteks mantleid ja jakke, mida ehib pepitaruut, klassikalist Chanel-stiilis jakki ja mantelkleiti, frakk-lõikelisi sametpintsakuid, komplekti väikesest mustast bukleejakist ja kombinesoonist, musta siidsametist “tuxedo” kuube sellega sobituva valge vestiga, valget villakrepist kostüümi, valgeid siidpluuse ning pidulikke sametist ja litterkangast korsettkleite.

Disainerile omaselt tõstavad kollektsiooni esile hoolikalt viimistletud detailid  – pärlnööbid, sametkandid, ehispaelad. Kollektsiooni kangad tulevad Londoni kuulsalt Savile Rowlt, tagades rõivaste kõrge kvaliteedi ning kestvuse.

Kollektsiooni täiendavad Piret Kartuse autoriehted ning kollektsioon on saadaval disaineri esindussalongis Tornimäe 5, kus saab tutvuda nii valmismudelitega kui ka tellida täpselt igale tellijale sobitatud rõivaid temale meeldivast kangavalikust.

Lisa kommentaar