Inspireerituna šikist prantsuse elegantsist

Mammu Couture uus kollektsioon, nagu varasemadki, ei ole sõltuv kiiresti vahelduvatest trendidest, vaid pakub ajatut elegantsi. Nii on bränd juba pea 10 aastat olnud funktsionaalse garderoobi looja.

“Kui moesuunad on muutunud aina sportlikumaks või kohati isegi lohakaks, siis Mammu Couture on bränd, mis seisab ilu ja naiselikkuse eest väljas,” soovib brändi looja Maria Tammeorg, et igaüks saaks tunda end tõelise daamina. Kollektsioonis leidus nii glamuurseid õhtutualette kui ka argisemaks kandmiseks komplekte, mis on Mammu Couture’ile omaselt pilkupüüdvad ja naiselikud. Kollektsioon on loodud põhimõttega, et enamus tooteid saab omavahel kokku sobitada ning ühtlasi on nad kantavad ka varasemate kollektsioonide toodetega.

“Mammu Couture’i käsitööna valminud tooted võiksid vabalt oma tähelepanuväärse detailsuse ja kvaliteetse käsitöö eest haute couture tiitlit kanda. Uus kollektsioon on inspireeritud šikist prantsuse elegantsist ning neid tooteid kandes võib kindel olla, et tähelepanust puudust ei tule. Iga toode on detailselt perfektseks lihvitud, kaunistades nii saledat kui ka kaunite kurvide kandjat,” avab disainer moenädala kollektsiooni tausta.

Lisa kommentaar