Inspireerituna fetišmaailmast

Tartu Loomemajanduskeskuses tegutsev aksessuaaribränd XAOS sai valmis oma esimese kollektsiooni, mis ammutab inspiratsiooni fetišmaailmast. XAOS julgustab inimesi oma fetišeid tunnistama ning neist mõjutatud aksessuaare ka stiilselt linnapildis kandma.

Tartu Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi sõnul laiendab XAOS loomemajanduskeskuse ettevõtete tegutsemisvaldkondi. „Loodetavasti näitab XAOS, et eduni võib viia ka julgus ühendada fetiš ja disain. See on tunnustust vääriv, et klientuuriks valitakse tavapärasest kitsam nišš. Loodan, et XAOS vallutab varsti maailma,“ lisas Kuivjõgi.

Xaos kinnitab ennast Eesti moemaastikule esimese brändina, kes oma loomingu, nahast aksessuaaride fetišistlikke mõjutusi julgelt esile tõstab. Esimeses kollektsioonis Revealed leidub tooteid, mis on mõeldud nii  linnapilti ehtena kui ka magamistuppa põnevuse loomiseks, julgustades eesti inimesi olema vabamad ning avatumad erinevate fetišite ning omapärade suhtes.

Xaos näeb end moe- ning fetišmaailma ühenduslülina, andes mõista, et must nahk ja metall võib olla ühelt poolt robustselt domineeriv, samal ajal väga naiselik ja stiilne. Samuti rõhutatakse, et  fetiši mõiste ei piirdu seksuaalsusega, vaid laieneb igasugusele irratsionaalsele ihale erinevate asjade, tegevuste või rituaalide vastu. Selle tõttu on kliendil võimalik tellida tooteid ka vastavalt oma eripärale ning soovidele.

Xaos kollektsiooniga saab tutvuda aadressil: www.xaos-design.com ning facebook.com/xaosdesign

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar